Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Роман Бабенко
Надеюсь, что в преддверии выбор ...
Time 11:59 - 22-09-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Л. Даренко
Это правильно, лишь бы только в ...
Time 11:56 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Роман Бабенко
Соглашусь. Можно более тщательн ...
Time 11:52 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Л. Даренко
Наверное не следит никто за ним ...
Time 11:37 - 22-09-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Звітна нарада лікарів ЦПМСД і ЦМЛ

Time Додано: п'ятниця, 31 січ. 2020, 17:01 ( 8 міс. назад )

Лікарі ЦПМСД і Бердичівської міської лікарні провели медичну нараду, на якій підбили підсумки роботи за минулий рік та окреслили плани на 2020-ий. Про роботу ЦПМСД у 2019-ому розповіла головний лікар Наталія Хорошун. Як позитивні зрушення пані Наталія називає впровадження із 2 грудня електронної черги, дію урядової програми «Доступні ліки», співпрацю із міською лікарнею, проведення ремонтних робіт в амбулаторіях. Проблемою лишається забезпечення автотранспортом. Загалом, зазначає головний лікар ЦПМСД, 89% населення підписали декларації із сімейними лікарями.

Звітна нарада лікарів ЦПМСД і ЦМЛ

Тісна співпраця первинної і вторинної ланок медицини – то і проведення лабораторних обстежень у міській лікарні.

Міський голова Василь Мазур, який разом зі своїм заступником і радником були присутніми на медичній нараді, адресував лікарям слушне й актуальне запитання.

Головне, над чим сьогодні працює міська лікарня, зазначила головний лікар Лариса Бабікова – це підписання договору з національною Службою, а 2020 рік вважається перехідним роком у провадженні медичної реформи у вторинній і третинній допомозі. А те, що реформа назріла – пояснює невтішними показниками демографічного навантаження, народжеваності й смертності, зрістом захворюваності на ВІЛ/СНІД та соціально-небезпечні хвороби. Проблемою лишається неукомплектованість медперсоналу: чимало посад, найбільше – іншого медперсоналу, скорочено(за два роки – 188 посад), багато хто, у зв’язку із низькими зарплатами, звільнились самостійно. За минулий рік працевлаштовано 4 лікаря. Проблемою досі лишається фінансування, коштів державної субвенції не вистачає навіть на зарплати.

Проблемою Лариса Бабікова називає й те, що не налагоджується робота по проведенню розрахунків за пролікованих хворих району, в той час, як 4 ОТГ уклали з лікарнею договори і здійснюють розрахунки за своїх жителів. Серед досягнень минулого року: лікарня майже на 1,5 млн. отримала нового обладнання, відновлена лапароскопічна хірургія, два відділення отримали відзнаку «Чиста лікарня».

У 2020 році міською лікарнею планується продовжити роботу по оптимізації штатних посад, підготуватись до підписання договору з НСЗУ, удосконалити систему електронної реєстрації пацієнтів, а також дбати про професійний розвиток медпрацівників.

Окрім усього, міський голова зазначив, що територія лікарні має бути належним чином відгороджена, а не слугувати прохідним шляхом для пішоходів і водіїв.

На завершення звітного заходу головні лікарі Лариса Бабікова і Наталія Хорошун нагородили колег за якісну і гарну роботу грамотами й подарунками, терапевничному й травматологічному відділенням передали документи на придбання сучасних систем прибирання, а колективу операційного, які підтвердили сертифікат «Чиста лікарня», вручили щасливі квитки на одноденний відпочинок.

Репортаж Олени Лук'янюк і Дмитра Піньківського

Chatbubbles Коментарів: 0