Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про зведення храму у районі Дитячого світу та кафе з автомийкою: у Бердичеві заслухали два детальні плани території

Time Додано: п'ятниця, 23 лют. 2018, 13:13 ( 7 міс. назад )

Громадські слухання з двох детальних планів території відбулися днями у Бердичеві. План перший стосувався території у районі Дитячого світу – по Вінницькій, 71-б: на ній мають збудувати новий Хрестовоздвиженський храм. З’явиться він на місці діючої нині церкви, що наразі розташована у пристосованому приміщенні. Як виглядатиме новий храм, на слуханнях не демонстрували: мова йшла поки про можливість його появи на даній території. Зі слів розробників плану – фахівців майстерні «Архіград», попередньо ними був проведений детальний аналіз щодо можливості сусідства релігійної споруди з навколишньою забудовою, розрахована площа, що її забудовники потенційно матимуть «у своєму розпорядженні». Висновок – територія більш ніж підходяща, площі цілком достатньо. Окрім самого храму, розробники планують звести нову дзвіницю, що мовою архітекторів вдало «завершуватиме перспективу вул. Одеської». Там само мають облаштувати автостоянку та підземну вбиральню. Серед іншого, обіцяють упорядкувати тамтешні пішохідний та транспортний потоки. Своє «за» появі майбутнього храму висловив головний архітектор області Віктор Мединський, так само позитивно, сподівається, оцінять цю подію мешканці Бердичева. Після цих слухань на даний проект очікує містобудівна рада, проінформував присутніх заступник Бердичівського міського голови Михайло Гайченя. Далі запевнив: на засіданні прискіпливо розглянуть кожну деталь ескізної пропозиції. І наостанок додав: особисто він вірить у те, що новий Хрестовоздвиженський храм стане однією з візитівок Бердичева.

Про зведення храму у районі Дитячого світу та кафе з автомийкою: у Бердичеві заслухали два детальні плани території Про зведення храму у районі Дитячого світу та кафе з автомийкою: у Бердичеві заслухали два детальні плани території Про зведення храму у районі Дитячого світу та кафе з автомийкою: у Бердичеві заслухали два детальні плани території Про зведення храму у районі Дитячого світу та кафе з автомийкою: у Бердичеві заслухали два детальні плани території Про зведення храму у районі Дитячого світу та кафе з автомийкою: у Бердичеві заслухали два детальні плани території

Детальний план № 2 стосувався території по Одеській, 57-г. Використовуватимуть її для обслуговування автомийки та кафе. Наразі обидва об’єкти оснащені усім необхідним для діяльності, інформували розробники. На що звернули увагу, так це на те, що потребує зміни цільового призначення земельна ділянка під кафе та мийкою. У планах – із тимчасових споруд перетворити їх на капітальні, що, у свою чергу, вимагатиме певного розширення ділянки. Усі витрати з даного будівництва ляжуть на плечі інвестора, повідомили на слуханнях, місто власні кошти у роботи не вкладатиме.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0