Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Зустрічаємо рік Земного Пацюка!

Time Додано: середа, 02 січ. 2008, 06:00 ( майже 11 років назад )

Новий рік крокує містом. Його ознаки з кожним днем відчуваються все більше: у настрої людей, їхньому захопленні шопінгом та появі зелених ялинок із прикрасами. 2008-й пройде під знаком Земного Пацюка. Зображення цієї тваринки заповнили полиці магазинів та ринків. За легендою, Щур відкриває дванадцятилітній цикл східного календаря. Перший знак гороскопу символізує початок нового етапу у житті людини. І це дійсно так, вважає вчитель Людмила Пікуль, яка народилася у рік Пацюка.

Зустрічаємо рік Земного Пацюка!

Людмила Пікуль, бердичівлянка: "Якщо згадати усі минулі роки Пацюків, то хочу відмітити, що у 1984 році це були зміни у моєму шкільному житті, математичні олімпіади - це було вируюче шкільне життя. Якщо згадати 1996 рік, то це вже було свідоме доросле життя, коли я випустила моїх перших учнів. Тут вже я побачила себе у ролі вчителя, відбулося переосмислення себе як людини. А від цього року я чекаю змін в особистому та шкільному житті. Ну а бердичівлянам хочу побажати ось що:

"Пусть судьба не будет к нам суровой,

Пусть на сказку станет мир похож,

Новый год - начало жизни новой:

Как отметишь - так и проведешь!"

Як пояснює гороскоп, людям, народженим у рік Пацюка, притаманні практичність і здоровий глузд. Та вони не відмовляють собі у задоволенні змінювати життя і щось переобладнувати. Згідно із космогонічною теорією, за темпераментом "хрещеники" Щура - холерики. Досягають успіхів і на творчій ниві. Саме така Вікторія. Вона - майбутня художниця.

Вікторія Душинська, бердичівлянка: "Я вже навчилася краще малювати, ніж раніше. Також я навчилася гарно плести з бісеру. Я брала участь на День міста у конкурсі малюнків, де посіла третє місце. Це для мене вже якесь досягнення. Я люблю плести з бісеру, також вишивати. Найбільше подобається вишивати хрестиком. У новому році я хочу, щоб у мене було більше різних робіт. Хочу ще краще малювати, плести бісером, вишивати. Може, ще щось відкрию у собі".

Ця симпатична істота - талісман нового, 2008 року. Її звуть Лакі. Таке ім’я напряму обіцяє щастя та удачу. Улюблениця сім’ї Михаленків зовні спокійна, та здатна на ризик, кажуть її господарі. За звичками - гурман і небайдужа до ласощів.

Юлія Михаленко, господарка Лакі: "Вона взагалі дуже спокійна. Та коли до нас приходить дуже багато людей, вона трішки нервує. Вона - дуже хороший пацючок. Любить членів нашої родини. Дуже привітна з усіма, не кусається. Дуже добра вона у нас".

Володимир Михаленко, господар Лакі: "Наш пацючок дуже полюбляє моркву. Не відмовиться і від насіння. Ще полюбляє спеціальний корм, де є всякі пластівці".

Олена Михаленко, господарка Лакі: "Любить гризти все підряд. Жила у нас спочатку в акваріумі, ми накривали його книжками. То вона погризла книжки. Це така тварина, що не може, щоб не гризти".

За прикметами, коли Пацюк щось гризе, то «він рахує гроші». На Сході щур є символом багатства. Тому астрологи у рік Земного Пацюка прогнозують всім стабільність у фінансах та кар'єрне зростання. І радять запалити у новорічну ніч свічки золотих або срібних відтінків. В убранні кімнат і столу мають бути речі з дерева: блюда, ложки тощо. Зустрічати 2008-й краще у колективі. Чим більше народу на святі, тим успішнішим буде новий рік. За Щурячим гороскопом, відзначати зовсім не обов'язково удома.

Зробіть на ялинку прикраси своїми руками і загадайте добрі бажання. Жовтий Пацюк допоможе їм здійснитися!

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0