Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Зустріч між ветеранами футболу завершилася серією пенальті

Time Додано: понеділок, 04 лют. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Фотографією на пам’ять розпочалася зустріч між ветеранами футболу, що відбулася у рамках IX-го міжобласного турніру на призи Леоніда Копитка.

Зустріч між ветеранами футболу завершилася серією пенальті

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Цей турнір має дуже велике значення для нашого міста та підтримує гарні традиції. Якщо говорити про Леоніда Степановича, то... він створив у Бердичеві гарну спортивну сім’ю... Для тренера, мабуть, є найбільшим досягненням те, що у турнірі на його честь беруть участь його вихованці.»

У смугастій формі — тренери-викладачі Бердичівської ДЮСШ, їхні суперники у жовто-червоному — футболісти різних часів із багатьох міст країни, майже всі учасники матчу — вихованці Копитка.

Зустрічі ветеранів — це завжди цікава та безкомпромісна гра між старими знайомими, які не розлучаються із улюбленим видом спорту. Вона є багатою на яскраві моменти та проходить у особливій атмосфері. Нинішній двобій виявився саме таким. Вболівальники, серед яких було чимало молоді, отримали змогу спостерігати за тим, як майстерно футболісти з обох команд вправляються із м’ячем та, звичайно, за голами, яких у цей день було вдосталь. Ігор Дробиш, Анатолій Ліневич, Олександр Качур, Ігор Шумило — ось неповний перелік тих, хто змушував голкіперів діставати м’яча із сітки воріт. Нервуватися суперників неодноразово примушували Олександр Репутацький, Борис Клочков, Володимир Керносенко. Кульмінацією зустрічі, що завершилася із рахунком 6:6, стала серія пенальті. Доля матчу, у значній мірі, опинилася в руках воротарів Ігора Лисюка та Олега Коденського. Гравці демонстрували кожен свій, особливий, стиль: гарматні постріли змінювалися обманними вивіреними ударами. Дві помилки з боку «смугастих» та одна — з боку «жовто-червоних» призвели до перемоги останніх із рахунком 4:3.

Борис Клочков тренер-викладач Бердичівської ДЮСШ: «Я із великим задоволенням брав участь у зустрічі ветеранів. Хотів би побажати своєму першому тренеру Леоніду Степановичу Копитку довгих років життя та подальших успіхів на тренерській ниві.»

Володимир Керносенко тренер-викладач Бердичівської ДЮСШ: «Хотілося б, щоб частіше проводилися подібні турніри. Для того, щоб дітки приїжджали на них, обігрувалися, щоб ми спілкувалися. Сюди приїжджають вихованці Копитка, зустрічаються із своїм тренером. Хочеться побажати Степановичу здоров‘я. Нехай він ще довго-довго працює. »

Ігор Шумило тренер-викладач Бердичівської ДЮСШ: «Люди, которые здесь играли, с самого детства живут футболом и продолжают им заниматься и в зрелом возрасте... В прошлом году, мне кажется, игра была послабее. Прошел год и силы у ветеранов прибавились. Дай Бог Степановичу дальнейшего процветания.»

Звичайно, рахунок не мав особливого значення у цій грі, адже вона дала змогу зустрітися людям, які багато років закохані у футбол.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0