Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Зустріч через 8 років – цього разу на «Майданчику майстерності»: бібліотекарі Білої Церкви знову у Бердичеві

Time Додано: п'ятниця, 18 трав. 2018, 14:37 ( близько 1 місяця назад )

Вони зустрілися знову аж через 8 років – бібліотекарі з Білої Церкви та Бердичева. У червні 2010-го гості з Київщини завітали до колег із Полісся як до кращих у Житомирській області: аби познайомитись, поспілкуватись та, звісно, поділитися досвідом, перейнявши краще. У жовтні бердичівляни прибули до Білої Церкви із візитом-відповіддю, і вже з метою ввести до своєї діяльності щось нове й цікаве.

Зустріч через 8 років – цього разу на «Майданчику майстерності»: бібліотекарі Білої Церкви знову у Бердичеві Зустріч через 8 років – цього разу на «Майданчику майстерності»: бібліотекарі Білої Церкви знову у Бердичеві Зустріч через 8 років – цього разу на «Майданчику майстерності»: бібліотекарі Білої Церкви знову у Бердичеві Зустріч через 8 років – цього разу на «Майданчику майстерності»: бібліотекарі Білої Церкви знову у Бердичеві Зустріч через 8 років – цього разу на «Майданчику майстерності»: бібліотекарі Білої Церкви знову у Бердичеві

І ось Біла Церква вдруге у Бердичеві, і вдруге привід для побачення – успішність місцевої бібліотечної системи: у 2017-му бердичівська Центральна міська бібліотека була визнана другою в Україні після Львова, і кращою міською книгозбірнею у Житомирській області.

На початку – невеличка презентація від директорки закладу Тетяни Кущук. У ній – про зміни у місцевій бібліосистемі та ефективність чіткої стратегії розвитку, про те, що місто їм повірило, а вони, у свою чергу, здається, потрібні місту, про те, що сірість, холод та грибок поступилися теплу, затишку й свіжості, про те, що без молоді вони тепер нікуди, що легковажність та байдужість відсіюються, а світлий розум та завзятість залишаються й примножуються, що у них працюють ті, хто хоче працювати, і у колективі звикли до того, що щоранку у них все лише починається. І, звісно, про гостей: саме Біла Церква, пригадує Тетяна Кущук, стала першим поза теренами Житомирщини містом, до якого завітали бібліотуристи з Бердичева.

Кавова імпреза, влаштована господарями зустрічі, виступила яскравим аперитивом до головної страви, яка, власне, стала передумовою усіх бурхливих перетворень у Бердичеві бібліотечному. Настільки новітніх та цікавих, що головних страв бердичівляни презентували дві: по-перше докорінно оновлені зали закладу, ну, а по-друге, тих, хто нині панує у цих залах. Хто креативить, творить, навчається, фестивалить, проектує, тренується, реалізовується та, зрештою, розважається і відпочиває. Представників молодіжного центру «М-Формація». Розповіли про те, як впроваджують неформальну освіту, про те, як якісно проводять дозвілля, як влаштовують інтелектуальні ігри, створюють та розвивають культурно-мистецькі студії тощо. Молодість – це те, що не повинно пройти повз, заявляють в «М-Формації», тож прагни, приєднуйся і твори! А ще дізнавайся багато цікавого, знаходь нових друзів, знайомся з успішними людьми – і тоді незмінно будеш на крок попереду.

Популярний нині формат «Живої книги» як створений для того, аби повідати про власні напрацювання та доробки. Чим і скористалися бердичівські бібліотекарки. Таким чином гості дізналися про досвід роботи дитячого клубу «ДоброНосики», про діяльність читацьких об’єднань «Гармонія» та «Подруга». Розповіли господарки і про те, як вчилися писати гранти та проекти, з чого починали організацію неформальної освіти та як стояли у витоків культурно-мистецьких фестивалів. Ну і, звісно, встигали справитися у колег, як їм у сьогоднішньому Бердичеві та в оновленій головній його бібліотеці.

Що ж, здається, вони не зраджуватимуть традиціям, і бердичівські бібліотекарки, можливо, знову опиняться у Білій Церкві. Тим паче, що, зі слів Раїси Григоренко, у тамтешній бібліосистемі теж працюють, співпрацюють, теж розвиваються і їм є чим поділитися та що показати.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0