Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Зробимо місто чистішим та красивішим

Time Додано: вівторок, 11 бер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Протягом двох місяців у Бердичеві пройдуть роботи з благоустрою. У міськвиконкомі розробили план заходів із наведення порядку не лише у місцях загального користування, а й біля приватних будинків, багатоповерхівок та на території підприємств, установ і організацій.

Зробимо місто чистішим та красивішим

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови : "Було прийнято рішення виконавчого комітету про проведення двомісячника благоустрою та санітарії з 11 березня по 11 травня. Його основне завдання - проведення санітарної очистки міста, відновлення зелених насаджень, очистка прибережної смуги вздовж ріки Гнилоп’ять, ліквідація стихійних сміттєзвалищ та проведення висадки дерев і кущів".

У роботах із благоустрою Бердичева візьмуть участь працівники всіх сфер міської інфраструктури.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови : "Також затверджено перелік вулиць, закріплених за підприємствами, установами, організаціями, які повинні провести відповідні роботи під час цієї акції. Свої території вони приберуть, а це - більш широка територія. Також затвердили перелік вулиць, які закріплені за навчальними закладами та графік, коли вони нададуть допомогу у прибиранні міста".

Вчителям шкіл слід завчасно попередити дітей про суботники та трудові рейди, аби ті взяли відповідний одяг. Турбота про чистоту міста - справа кожного. Не повинні стояти осторонь і мешканці приватного сектору. А це 9 тисяч житлових будинків.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови : "Щоб люди у цьому секторі теж віднеслися із відповідальністю та навели порядок на присадибних ділянках, на вулицях, привели у порядок паркани, прочистили канави, прибрали бур’ян. А щоб сміття не залишалося на подвір’ї, дзвоніть до інспекції з благоустрою та санітарії за телефоном 2-11-31. Будуть координувати дії, залучати транспорт, щоб людина, яка сплатила за нього певну суму, вивезла це сміття на сміттєзвалище".

До участі у двомісячнику запрошуються усі бердичівляни, яким небайдужі чистота та затишок рідного міста.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0