Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Зразковий театр пісні "Краплинки" БДЮТ імені Олександра Разумкова повернувся з фестивалю "Лелеченьки"

Time Додано: вівторок, 24 черв. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Зразковий театр пісні "Краплинки" Будинку дитячої та юнацької творчості імені Олександра Разумкова повернувся з фестивалю «Лелеченьки», окрилений успіхами. У червні на заклик Ніни Матвієнко на її малу батьківщину з’їхалися юні таланти з різних регіонів країни.

Зразковий театр пісні "Краплинки"  БДЮТ імені Олександра Разумкова повернувся з фестивалю "Лелеченьки"

Олена Вялова, керівник зразкового театру пісні "Краплинки" БДЮТ імені Олександра Разумкова: "Це було щире спілкування колективів з усієї України. Були діти з Полтавщини, Рівненщини... Рівень цього конкурсу був досить високий. Всі учасники були дуже талановиті. Змагання по-справжньому було цікавим. Делегація БДЮТ складалася з театру пісні "Краплинки", вокального ансамблю "Золотий ключик", також була солістка з вокального ансамблю "Веселка".

Дівчата з "Краплинок" співають про світле почуття любові до людей, природи та мистецтва. Проникливе виконання пісні "Мама" на фестивалі було відзначено дипломом Гран-прі.

Керівники театру пісні з особливою теплотою відзиваються про творчі можливості своїх вихованок.

Ольга Морозова, акомпаніатор зразкового театру пісні "Краплинки" БДЮТ імені Олександра Разумкова: "Середня група виконувала "Пісеньку для всіх". Дуже емоційну, радісну. Виконував її наш невеликий ансамбль. Я думаю, що виконання було дуже оригінальним. Пісенька була така душевна, яскрава! Думаю, що байдужими люди не залишилися".

Незабутні враження на учасниць театру пісні справила зустріч із народною артисткою України Ніною Матвієнко. Спілкування із нею вокалістки називають найкращою нагородою для себе.

Наталія Івасюк, вихованка зразкового театру пісні "Краплинки" БДЮТ імені Олександра Разумкова: "Там дуже чудова природа, все гарно, і конкурсанти - гідні суперники. Було з ким позмагатися. Свято було чудовим. Особливо - спілкування з Ніною Матвієнко. Всі вставали, фотографувалися з нею. Дуже приємно було з нею спілкуватися".

Ірина Сколкіна, вихованка зразкового театру пісні "Краплинки" БДЮТ імені Олександра Разумкова: "Вона - дуже щира людина. Свої почуття віддає людям. Вона також співала там на конкурсі. Це було захоплююче. Всі їй дуже вдячні за цей конкурс, за те, що його проводила".

Ірина Сколкіна вразила журі та глядачів "Маленьким блюзом". В номінації "Естрадний спів" вона отримала диплом другого ступеня.

Юні бердичівлянки із захопленням згадують теплу атмосферу конкурсу.

Ірина Моркотун, вихованка зразкового театру пісні "Краплинки" БДЮТ імені Олександра Разумкова: "Ми були на різних конкурсах. Цієї весни були в Карпатах, на Міжнародному конкурсі "Карпатська весна". Там були з Румунії, Білорусії, Росії - багато учасників. Було гарно, незабутньо. Та на цьому конкурсі, хоч і не такому великому за масштабами, було світло, щиро".

Учасниці фестивалю жартують: перемагати їм допомагає ще один член театру пісні "Краплинки" - іграшка Хлопчик-творчик. За 13 років існування колективу він постійно присутній на репетиціях.

Керівники "Краплинок" вдячні батькам за фінансову підтримку поїздки на конкурс. Зараз дівчата готуються до Міжнародного фестивалю дитячої творчості "Одеський трамвайчик".

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0