Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Зразковий театр пісні "Краплинки" БДЮТ імені Олександра Разумкова повернувся з фестивалю "Лелеченьки"

Time Додано: вівторок, 24 черв. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Зразковий театр пісні "Краплинки" Будинку дитячої та юнацької творчості імені Олександра Разумкова повернувся з фестивалю «Лелеченьки», окрилений успіхами. У червні на заклик Ніни Матвієнко на її малу батьківщину з’їхалися юні таланти з різних регіонів країни.

Зразковий театр пісні "Краплинки"  БДЮТ імені Олександра Разумкова повернувся з фестивалю "Лелеченьки"

Олена Вялова, керівник зразкового театру пісні "Краплинки" БДЮТ імені Олександра Разумкова: "Це було щире спілкування колективів з усієї України. Були діти з Полтавщини, Рівненщини... Рівень цього конкурсу був досить високий. Всі учасники були дуже талановиті. Змагання по-справжньому було цікавим. Делегація БДЮТ складалася з театру пісні "Краплинки", вокального ансамблю "Золотий ключик", також була солістка з вокального ансамблю "Веселка".

Дівчата з "Краплинок" співають про світле почуття любові до людей, природи та мистецтва. Проникливе виконання пісні "Мама" на фестивалі було відзначено дипломом Гран-прі.

Керівники театру пісні з особливою теплотою відзиваються про творчі можливості своїх вихованок.

Ольга Морозова, акомпаніатор зразкового театру пісні "Краплинки" БДЮТ імені Олександра Разумкова: "Середня група виконувала "Пісеньку для всіх". Дуже емоційну, радісну. Виконував її наш невеликий ансамбль. Я думаю, що виконання було дуже оригінальним. Пісенька була така душевна, яскрава! Думаю, що байдужими люди не залишилися".

Незабутні враження на учасниць театру пісні справила зустріч із народною артисткою України Ніною Матвієнко. Спілкування із нею вокалістки називають найкращою нагородою для себе.

Наталія Івасюк, вихованка зразкового театру пісні "Краплинки" БДЮТ імені Олександра Разумкова: "Там дуже чудова природа, все гарно, і конкурсанти - гідні суперники. Було з ким позмагатися. Свято було чудовим. Особливо - спілкування з Ніною Матвієнко. Всі вставали, фотографувалися з нею. Дуже приємно було з нею спілкуватися".

Ірина Сколкіна, вихованка зразкового театру пісні "Краплинки" БДЮТ імені Олександра Разумкова: "Вона - дуже щира людина. Свої почуття віддає людям. Вона також співала там на конкурсі. Це було захоплююче. Всі їй дуже вдячні за цей конкурс, за те, що його проводила".

Ірина Сколкіна вразила журі та глядачів "Маленьким блюзом". В номінації "Естрадний спів" вона отримала диплом другого ступеня.

Юні бердичівлянки із захопленням згадують теплу атмосферу конкурсу.

Ірина Моркотун, вихованка зразкового театру пісні "Краплинки" БДЮТ імені Олександра Разумкова: "Ми були на різних конкурсах. Цієї весни були в Карпатах, на Міжнародному конкурсі "Карпатська весна". Там були з Румунії, Білорусії, Росії - багато учасників. Було гарно, незабутньо. Та на цьому конкурсі, хоч і не такому великому за масштабами, було світло, щиро".

Учасниці фестивалю жартують: перемагати їм допомагає ще один член театру пісні "Краплинки" - іграшка Хлопчик-творчик. За 13 років існування колективу він постійно присутній на репетиціях.

Керівники "Краплинок" вдячні батькам за фінансову підтримку поїздки на конкурс. Зараз дівчата готуються до Міжнародного фестивалю дитячої творчості "Одеський трамвайчик".

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков





Chatbubbles Коментарів: 0