Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Зовнішнє незалежне оцінювання-2010 проходитиме з певними відмінностями

Time Додано: субота, 12 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

П’ятнадцятого грудня спливає термін реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Бажаючі його пройти повинні до цього часу зареєструватися на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, роздрукувати квитанцію на сплату послуг і не пізніше 17 грудня зробити у банку платіж. Коли до Вінницького центру надійдуть кошти – 65 гривень за кожен предмет — треба із сайту роздрукувати запрошення.

Зовнішнє незалежне оцінювання-2010 проходитиме з певними відмінностями

Для пробної перевірки своїх знань можна обрати не більше чотирьох предметів з восьми, які виносяться на ЗНО. У Бердичеві пробне тестування буде проходити 13 та 20 березня на базі четвертої та десятої шкіл у дві зміни. Школярі вже зараз напоготові - повторюють вивчене, заповнюючи прогалини у знаннях. Можливість пройти пробне тестування не ігнорують, кажуть, воно допоможе налаштуватися на справжнє - основне.

Катерина Бугайчук, учениця 11-го класу: «Можна перевірити знання і вдома, за допомогою інтернет-ресурсів та друзів. Але це не та атмосфера, не той емоційний стан. Гадаю, що пробне тестування потрібне, бо сама система зовнішнього незалежного оцінювання ще не дуже врегульована і дітям важко орієнтуватися у такому способі перевірки знань».

Юлія Мельничук, учениця 11-го класу: «Я уже купила відповідні підручники, нас у школі добре готують, я займаюся самоосвітою вдома, проходжу тести для підготовки. Намагаюся усім предметам, з яких буду проходити тестування, приділяти достатньо уваги, щоб нормально оцінити свої знання, коли прийде час».

Не так давно зовнішнє оцінювання проходили за бажанням, тепер воно чекає на кожного, хто хоче стати студентом. Одна з відмінностей ЗНО-2010 — збільшення кількості обов’язкових для здачі предметів.

Юлія Бабій, заст.завідувача ІМЦ управління освіти і науки: «Якщо в минулому році діти складали тільки один обов’язковий предмет — українську мову та літературу, то цьогоріч додалась математика або історія України — на вибір. Загальна кількість предметів не повинна перевищувати п’яти».

Реєстрація на основне тестування триватиме з 15 грудня до кінця березня. У місті діятимуть три реєстраційні пункти: в управлінні освіти і науки, у першій та десятій школах. На реєстрацію необхідно прийти із паспортом або свідоцтвом про народження, довідкою з навчального закладу про те, що у поточному році дитина закінчує навчання. Випускники минулих років мають пред’явити копію атестату про середню освіту. Також слід надати 2 файли та стільки ж фотокарток розміром 3*4.

Юлія Бабій, заст.завідувача ІМЦ управління освіти і науки: «Під час реєстрації учасникам тестування одразу видають одну частину сертифікату, який треба зберігати до моменту тестування, під час тестування та під час вступної кампанії. У сертифікаті пунктом проведення тестування робиться відмітка про проходження. Якщо її не буде, це означатиме, що особи на тестуванні не було».

Сертифікати ввели тому, що в минулих роках траплялись випадки, коли замість випускника тестувалася інша особа, каже Юлія Бабій. Першу частину сертифікату не пошкоджувати і не ламінувати — бо буде недійсним. А в разі його втрати поновлювати доведеться за власні кошти у Вінницькому регіональному центрі.

Ще одна новація - тестування буде проводитися після завершення державних іспитів, починаючи з 2-го червня. Сертифікати з оцінками, як раніше, поштою не надходитимуть. Їх треба буде роздруковувати з персональної сторінки на сайті. А при вступі до ВНЗ будуть враховані середні бали і атестату, і сертифікату.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0