Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Iryna Sliusarenko
Вам, "правдиві" журналісти, не ...
Time 17:06 - 20-06-2020
Працівники легкої промисловості приймали вітання із професійним святом
Chatbox Дик Роман
Хоч би раз в житті зняли матері ...
Time 21:04 - 12-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ЗОШ №12 і ЗОШ №18 – переможці інтернет-олімпіади «На Урок»

Time Додано: четвер, 14 лист. 2019, 18:07 ( 8 міс. назад )

Освітній проект «На Урок» підбив підсумки всеукраїнської інтернет-олімпіади, у якій узяли участь майже половина українських шкіл, чимало серед яких – бердичівських. Крім задоволення для учнів, які отримали сертифікати, а також учителів, чиєю нагородою стали свідоцтва про підготовку школярів та поповнення портфоліо, проведення олімпіади допомогло команді «На Урок» зробити цікаві висновки і підрахунки. Як виявилось, найкращий результат на Бердичівщині та перше місце по Житомирській обл. отримали учні й учителі 12-ої школи.

ЗОШ №12 і ЗОШ №18 – переможці інтернет-олімпіади «На Урок»

Організатори кажуть, що онлайн-олімпіади все більше витісняють традиційні змагання між школами, привертаючи увагу вчителів і учнів економією часу, відсутністю витрат та можливістю миттєво побачити свій результат. Найскладнішими предметами для школярів стали інформатика і географія. Найлегшими для учасників, згідно рейтингів, є предмети початкової школи.

Не лише учні 4-ого класу, але й наймолодші – першокласники – уже брали участь в інтернет-олімпіадах. Цікаво, що середній бал школярів у всеукраїнській олімпіаді «На Урок» по Бердичеву склав 68.48, тоді як середній бал по Україні – 61.35 Найголовніше, дітям змалечку подобається бачити результат своєї роботи.

Найактивнішими школами міста від проекту «На Урок» стали ЗОШ №12, ЗОШ №18 і ЗОШ №1. За результатами отриманих балів, 18-а посіла ІІ місце у рейтингу, а Половецька ЗОШ – третє! Окрему подяку фахівці проекту висловлюють найактивнішим (котрі зареєстрували найбільше учасників) вчителям: Гришковецької гімназії – Тетяні Ярандіній; Мирославської школи – Галині Юрчук; Оксані Сафанюк – вчительці Райгородецької; Ользі Гуменюк, Олені Флашнер – вчителям Бердичівської 18-ої школи.

Однією із перших у 18-ій школі залучила дітей до участі в інтернет-олімпіадах учитель початкових класів Тетяна Довгопола.

Репортаж Олени Лук'янюк і Дмитра Піньківського

Chatbubbles Коментарів: 0