Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Золотий ключик” мріє про велику сцену

Time Додано: четвер, 25 бер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Деякі з них ходять до дитсадка, деякі — до школи, а хтось уже є випускником. Усіх їх об’єднує одне: любов до співу. А співу цих дітей навчають у вокальному ансамблі “Золотий ключик” Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова. Колектив існує вже 12 років. Сьогодні у ньому займаються 45 дітей різних вікових груп: від 5 і до 16. У них гарні стосунки і між собою, і з іншими творчими колективами міста. Останні завітали у гості до “Золотого ключика” на звітний концерт. Зала Будинку дитячої творчості завжди радо приймає гостей і завжди дивує їх новими художніми номерами, кажуть позашкільники. Особливе бажання в учасників “Ключика” здивувати своїх матерів, які найбільше підтримують їх у творчій діяльності.

“Золотий ключик” мріє про велику сцену

У колективу ансамблю жіноче обличчя. Кожна з дівчат додає “Золотому ключику” чогось нового, яскравого та привабливого. Учасники молодшої групи “беруть” глядачів своєю безпосередністю та чистотою.

Дівчата з середньої групи рівняються на старших і вже прагнуть стати артистками. Для однієї з вокалісток ансамблю Дарини Іжевської “Золотий ключик” — це лише перші кроки до великої сцени.

Дарина Іжевська, учасниця вокального ансамблю “Золотий ключик”: «Я тут уже сьомий рік. Заняття дають мені сили настрій на те щоб я могли продовжити свою так би мовити кар’єру. Співом займаюся з 4 років. Ми співаємо різні пісні від чого отримуємо задоволення. А також ми пишаємося нашими вчителями.»

Керівники ансамблю кажуть: у них немає “важких” чи “легких” дітей. У них є творчі діти, які прагнуть навчитися співати та мріють про всесвітнє визнання.

Емма Харчук, керівник вокального ансамблю “Золотий ключик”: «Коли приходиш до класу, і тебе зустрічають зацікавлені, радісні, творчі діти, то це надихає на подальшу роботу, це придає енергії та сили в нашій праці. Я працюю лише з тими дітьми, з якими у мене порозуміння, яким цікаво, які бажають добитися успіху. Мені приємно, що моя праця не проходить даремно: діти і надалі прагнуть займатися вокалом.»

У Центрі позашкільної освіти люблять рухливих, “живих” дітей. Такими є і учасники “Золотого ключика”. Разом із непосидючістю вони відзначаються неабиякою наполегливістю. Тому випускники ансамблю і досягають успіху у творчій та не лише діяльності, відзначають позашкільники.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0