Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Золото” та “срібло” привезли з чемпіонату України бердичівські пауерліфтери

Time Додано: середа, 03 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Із медалями та новими рекордами повернулися з чемпіонату України бердичівські спортсмени-пауерліфтери. Змагання слугували відбірковим туром до чемпіонату Європи, тому у них брали участь найсильніші важкоатлети України, розповідають силовики. Троє з 480-ти спортсменів представляли Бердичів: Микола Самонов, Михайло Швед та новачок Руслан Моісєєв.

“Золото” та “срібло” привезли з чемпіонату України бердичівські пауерліфтери

Микола Самонов, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу та жиму лежачи: «В этом году мы поехали по другой версии, более профессиональной. Повезли еще одного парня, который выполнил звание мастера спорта. Миша занял 1 место, я — 2.»

Михайло Швед, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу та жиму лежачи: «Лично я установил 2 рекорда Украины: 185 кг. и192 кг. они же являются и рекордами мира, Европы. Все хотят поучаствовать в чемпионате Европы, поэтому была большая конкуренция.»

Кожен зі спортсменів виконав свою програму мінімум, з якою їхав на чемпіонат. Якщо Михайло Швед встановив нові рекорди та привіз “золото”, то Миколі Самонову посісти перше місце у своїй ваговій категорії завадила травма.

Микола Самонов, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу та жиму лежачи: «Со 150 кг. я только должен был начать, но друзья отговорили. Сказали, чтобы взял меньше, для зачета. Боялся за плечо, чтобы оно не подвело, но первый подход взял. Второй 150 кг. пожал. Третий поставил 160. пожал бы и 160, но судья меня зарезал.»

На змаганнях відчувається більше хвилювань і нервів, тому там вдається не все, що можна зробити у залі. Помітно кожну неточність, кожну помилку, говорять важкоатлети. Журі було дуже суворим, за щонайменшу погрішність учасників знімали зі змагань. А помилок, що можна допустити у пауерліфтингу існує чимало.

Михайло Швед, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу та жиму лежачи: «У нас в жиме примерно 8 ошибок, которые учитываются при исполнении. Это отрывание частей тела от лавочки, касание стоек, перекосы штанги, движения телом, которые помогают в этом упражнении, отрыв пятки, отрыв головы и т. п.»

Руслан Моісєєв вперше їздив на змагання такого масштабу. Хоча медалей він і не привіз, але норму майстра спорту виконав. Зі штангою мав справу ще до армії. Постійно займатися пауерліфтингом почав останніх три роки.

Руслан Моісєєв, майстер спорту України з пауерліфтингу та жиму лежачи: «Для первых моих соревнований я выступил достойно. Меня от призового места отделили считанные 5 кг. Я буду знать на будущее, как мне поступать дальше и, думаю, что смогу удивить всех бердичевлян своими результатами.»

Перемагати, кажуть богатирі, їм допомагала моральна підтримка одне одного та фінансова підтримка людей, які не байдужі до розвитку важкої атлетики у Бердичеві. Без участі останніх, вони б не мали змоги поїхати на чемпіонат та привезти звідти чергові перемоги.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0