Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Золото” і “срібло” — нагороди бердичівських пауерліфтерів на Кубку України

Time Додано: вівторок, 26 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Бердичівські пауерліфтери приїхали з чергових змагань і знову привезли медалі. З 14 по 17 жовтня у місті Бєлгород-Дністровський Одеської області триразовий чемпіон України Микола Самонов та майстер спорту України з пауерліфтингу і жиму лежачи Руслан Моісєєв змагалися за Кубок України Всеукраїнської організації пауерліфтингу. Суперників було хоч і мало, розповідає Микола Самонов, але усі були сильними та гідними. Бердичівські спортсмени завоювали на цих змаганнях “золото” та “срібло”.

“Золото” і “срібло” — нагороди бердичівських пауерліфтерів на Кубку України

Микола Самонов, золотий призер Кубку України ВОП: «По трем версиям прошли соревнования одновременно в разных городах Украины. И здесь было всего 134 участника. Мы ехали с определенной целью. У нас всегда существует программа минимум, и мы ее выполнили. Борьба была серезная, чувствовался накал потому, что сильнейшие люди Украины были: двукратные, трехкратные чемпионы мира. Но нам все равно приятно, мы удивили всех.»

Руслан Моісєєв посів у цих змаганнях друге місце і привіз до Бердичева “срібло” у жимі лежачи до 120 кг.. Чоловік каже: інколи у спортзалі ти можеш зробити набагато більше, ніж на змаганнях. Так само вийшло і цього разу.

Руслан Моісєєв, срібний призер Кубку України ВОП: «На этих соревнованиях занял второе место. В принципе, немножко не тот результат, на который я расчитывал. Тот вес, что давался мне в спортзале, не поддался там. Но 2-е место меня устраивает. Это соревнования. Там думаешь о том, что нужно выиграть, там эмоциональный подъем , спортивный дух. Но все-таки дорога и усталость дают о себе знать.»

У найближчих планах спортсменів —поїхати на чемпіонат України та Чемпіонат Європи. Останній проходитиме навесні у Росії. Зараз бердичівські пауерліфтери відновлюють сили та набирають ще кращої форми, аби гідно представити місто Бердичів.

Микола Самонов, золотий призер Кубку України ВОП: «У нас сейчас команда состоит из четырех человек. Мы с Русланом поехали, а два парня не поехали из-за травм. У нас Костик Пилишенко накануне травмировался, а должен был ехать. Миша Швед уже семь месяцев лечиться, серьезная травма. Мы стараемся их поддерживать и надеемся, что они в ближайшее время станут в наши ряды.»

На останніх змаганнях, розповідає Микола Самонов, зі спортсменами провели спеціальний семінар, за результатами якого йому надали право суддівства. Тепер, говорить важкоатлет, якщо будуть запрошувати судити чемпіонати, він обов’язково погоджуватиметься. Силовик каже: виступити у новому амплуа йому буде не менш цікаво.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0