Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Знайти та легалізувати. Бердичівські податківці шукали незареєстрованих найманих працівників, та робітників, що погоджуються на заробітну плату у конверті

Time Додано: п'ятниця, 22 трав. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Потім гірше буде — застерігають перевіряльники. Коли працівникові потрібно буде взяти кредит або пред'явити довідки для отримання пенсії — шило вилізе з мішка.

Знайти та легалізувати. Бердичівські податківці шукали незареєстрованих найманих працівників, та робітників, що погоджуються на заробітну плату у конверті

Лілія Ясинська, нач. відділу масово-роз'яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “Погоджуючись на умови працедавця, коли офіційно люди отримують малу заробітну плату, усе інше у конверті — вони не зможуть отримати ані кредиту, ані достойної пенсії”.

Такі рейди, говорять податківці, вони проводять чи не щодня. Підприємці тепер навчені, зачувши приїзд контролюючих органів — вони швиденько зачиняються. Поки податківці в одні двері, робітники у інші. Хто не встиг сховатися і має грішок — працює без трудової угоди із роботодавцем, пише пояснення — що саме робить на виробництві та скільки за це отримує.

Які там перевірки за нинішніх часів, жаліються інші підприємці. Через кризу і зареєстрованих працівників незабаром доведеться звільняти.

Борис Раппа, директор ПП “Бердичівспеценергобуд”: “Хочемо, щоб люди на роботу ходили і більше отримували, але криза, і тих доведеться звільняти”.

Інші підприємці зустрічають податківців вороже. Із камерою всередину годі зайти. Хоча власники запевняють: у них все гаразд, працівники оформлені і трудового законодавства вони не порушують.

Підприємець: “Что вы здесь снимаете? Кто вам разрешил? Что это за цирк вы здесь устроили. Все, до свидания!”

З початку року бердичівські податківці виявили 132 випадки використання найманої праці без належної реєстрації.

Наталія Заславська, нач. відділу оподаткування фізосіб Бердичівської ОДПІ: “Сьогодні під час обстеження ми виявили четверо незареєстрованих працівників”.

Ті, хто зареєструє найманих працівників згідно чинного законодавства - клопоту не матиме, кажуть контролюючі органи. А от підприємців-порушників чекає співбесіда, спочатку із податківцями, а як не подіє — то з прокуратурою.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0