Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Знайти та легалізувати. Бердичівські податківці шукали незареєстрованих найманих працівників, та робітників, що погоджуються на заробітну плату у конверті

Time Додано: п'ятниця, 22 трав. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Потім гірше буде — застерігають перевіряльники. Коли працівникові потрібно буде взяти кредит або пред'явити довідки для отримання пенсії — шило вилізе з мішка.

Знайти та легалізувати. Бердичівські податківці шукали незареєстрованих найманих працівників, та робітників, що погоджуються на заробітну плату у конверті

Лілія Ясинська, нач. відділу масово-роз'яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “Погоджуючись на умови працедавця, коли офіційно люди отримують малу заробітну плату, усе інше у конверті — вони не зможуть отримати ані кредиту, ані достойної пенсії”.

Такі рейди, говорять податківці, вони проводять чи не щодня. Підприємці тепер навчені, зачувши приїзд контролюючих органів — вони швиденько зачиняються. Поки податківці в одні двері, робітники у інші. Хто не встиг сховатися і має грішок — працює без трудової угоди із роботодавцем, пише пояснення — що саме робить на виробництві та скільки за це отримує.

Які там перевірки за нинішніх часів, жаліються інші підприємці. Через кризу і зареєстрованих працівників незабаром доведеться звільняти.

Борис Раппа, директор ПП “Бердичівспеценергобуд”: “Хочемо, щоб люди на роботу ходили і більше отримували, але криза, і тих доведеться звільняти”.

Інші підприємці зустрічають податківців вороже. Із камерою всередину годі зайти. Хоча власники запевняють: у них все гаразд, працівники оформлені і трудового законодавства вони не порушують.

Підприємець: “Что вы здесь снимаете? Кто вам разрешил? Что это за цирк вы здесь устроили. Все, до свидания!”

З початку року бердичівські податківці виявили 132 випадки використання найманої праці без належної реєстрації.

Наталія Заславська, нач. відділу оподаткування фізосіб Бердичівської ОДПІ: “Сьогодні під час обстеження ми виявили четверо незареєстрованих працівників”.

Ті, хто зареєструє найманих працівників згідно чинного законодавства - клопоту не матиме, кажуть контролюючі органи. А от підприємців-порушників чекає співбесіда, спочатку із податківцями, а як не подіє — то з прокуратурою.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0