Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Знайти і покарати вимагають члени товариства захисту тварин осіб, які труять собак у Бердичеві

Time Додано: вівторок, 19 серп. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

На черговому засіданні вони вирішували, як чинити далі, бо вважають, що залишилися зі свою проблемою сам на сам. За підрахунками любителів тварин, від руки зловмисників загинуло близько ста собак. Говорять, що чотириногим у великій дозі підсипають засоби від глистів, а вказівка йде згори. Отрути наїлися і діти, чули члени товариства, а згодом потрапили до реанімації. Але в лікарні цю інформацію спростовують. Міліція розводить руками. Захисники тварин обурюються.

Знайти і покарати  вимагають члени товариства захисту тварин осіб, які труять собак у Бердичеві

член товариства: “Це все відписки. Вони не отруїлися шоколадками. Якби були зацікавлені, вже б піймали”.

Міліцію захисники просили вивчити закон про захист тварин від жорстокого поводження, бо на їхні звернення про конкретні випадки знущання у порушенні кримінальної справи їм було відмовлено. Начальник відділу дільничних інспекторів запропонував діяти спільно.

Олександр Велімовський, начальник ВДІМ Бердичівського МВВС: “Відмовлено у порушенні кримінальної справи, так як не було факту встановленого жорстокого поводження з тваринами. Вони довгий час не мучилися, кінцівки їм не відрізали. Але робота продовжується, проводять рейди, відпрацювання районів з метою встановлення свідків по зверненню членів товариства, які наполягають, що собак труять. Але вони лише констатують факти, які ми і так знаєм і більше не допомагають”.

Члени товариства захисту тварин вважають, що у місті ведеться боротьба не тільки проти собак, а й проти них самих. Єдиний вихід із ситуації, наполягають вони — притулок.

Катерина Міллер, голова товариства захисту тварин: “Вони не повинні бігати вулицями. І ми не повинні їх закопувати, возити на лікування. Ми тільки це і робимо. Ми хочемо організувати круглий стіл, за участю голови міської ради, СЕС, щоб це було цивілізовано. Потрібно припинити це безчинство”.

Інженер управління житлово-комунального господарства пояснювала захисникам, що вказівок з боку влади труїти собак не було. Ситуація критична, погоджується вона. Відловлювати собак нікому, а у виконком стосами надходять скарги і від покусаних, і від членів товариства. Останнє рішення - їхати переймати досвід у інші міста, бо на притулок у бюджеті коштів нема.

Учасники засідання довго сперечалися, як вирішити проблему, бо від зими у місті - ніяких змін. Пропозицій було декілька. Зважили на головні і вирішили домагатися створення притулку, а відповідальними за все, що відбувається вважати владу. Любителі тварин сподіваються, що незабаром обидві сторони зберуться за столом переговорів. А поки вони готують документи Президенту і Прем'єр-міністру, аби вони допомогли Бердичеву очистити вулиці від безпритульних тварин.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0