Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox бердичівлянин
А ЯК ЩОДО РЕМОНТУ ДОРОГИ ВУЛ. К ...
Time 22:38 - 24-06-2017
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox лампочка
а про то шо сестра и мама брали ...
Time 22:00 - 24-06-2017
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox Петр
не все показали................ ...
Time 14:36 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox Законопослушный гр...
Оо по-доброму завидую, нормальн ...
Time 14:03 - 24-06-2017
Волонтер Сергій Адам’як закликав ГО міста брати участь в обласних грантах
Chatbox адамяк
воровать так хочется то же . :smile:
Time 11:27 - 24-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Значно знизити рівень малюкової смертності прагнуть учасники акції “Врятуй життя дитини”

Time Додано: вівторок, 04 груд. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

У Бердичівській районній лікарні провели семінар в рамках акції “Врятуй життя дитини”, започаткованої Міністерством охорони здоров'я. Її мета — профілактика смертності у ранньому віці, зокрема синдрому раптової малюкової смерті. Так медики називають феномен, коли здорова дитина помирає уві сні. Раптовим він називається тому, що жодних симптомів, що вказують на трагедію немає. До такого синдрому схильні малюки від народження до року.

Значно знизити рівень малюкової смертності прагнуть  учасники акції “Врятуй  життя дитини”

Ольга Бабічева, завідуюча приймально-діагностичним відділенням обласної дитячої лікарні, розповіла фельдшерам амбулаторій району і головам сільських рад про основні заходи попередження смерті в колисці. У найбільші райони міста було відправлено групу волонтерів, аби вони розказали мешканцям і привернули їхню увагу до цієї проблеми.

Ольга Бабічева, завідуюча приймально-діагностичним відділенням обласної дитячої лікарні: “Проблема малюкової смертності особливо важлива для області, бо діти втрачаються після першого місяця життя. До 60 % втрачаються діти, які народжуються здоровими. Серед причин — синдром раптової малюкової смертності, бездоглядність батьків, вроджені вади, менінгококова інфекція. Від неї померло 11 дітей, 5 від синдрому раптової малюкової смертності”.

Медики з'ясували, що до синдрому раптової дитячої смерті може призвести сон малюка на животику, паління матері під час вагітності чи в приміщенні, де перебуває дитина, перегрівання немовляти, неправильно підібраний одяг і надто м'яка поверхня ліжечка.

Бердичівський район — єдиний в області, де за 11 місяців цього року не зафіксовано жодного випадку малюкової смертності. Такі показники стали можливими завдяки спеціальним профілактичним заходам, розробленим лікарнею, вважає заступник головного лікаря з питань охорони материнства і дитинства.

Наталія Ровкова, заст. головного лікаря Бердичівської районної лікарні з питань охорони материнства і дитинства: “В минулому році померло двоє новонароджених у пологовому відділенні, двоє - від нещасних випадків. Ця акція підвищить рівень медичних знань, допоможе батькам правильно обходитися з дітьми”.

Знизити малюкову смертність у районі спільними зусиллями пропонує заступник голови Бердичівської державної адміністрації Валерій Бабійчук. Для цього у кожному селі повинні працювати медики, голови сільських рад, соціальні працівники і навідуватися до батьків, які зарекомендували себе як недбалі.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: