Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Значно знизити рівень малюкової смертності прагнуть учасники акції “Врятуй життя дитини”

Time Додано: вівторок, 04 груд. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

У Бердичівській районній лікарні провели семінар в рамках акції “Врятуй життя дитини”, започаткованої Міністерством охорони здоров'я. Її мета — профілактика смертності у ранньому віці, зокрема синдрому раптової малюкової смерті. Так медики називають феномен, коли здорова дитина помирає уві сні. Раптовим він називається тому, що жодних симптомів, що вказують на трагедію немає. До такого синдрому схильні малюки від народження до року.

Значно знизити рівень малюкової смертності прагнуть  учасники акції “Врятуй  життя дитини”

Ольга Бабічева, завідуюча приймально-діагностичним відділенням обласної дитячої лікарні, розповіла фельдшерам амбулаторій району і головам сільських рад про основні заходи попередження смерті в колисці. У найбільші райони міста було відправлено групу волонтерів, аби вони розказали мешканцям і привернули їхню увагу до цієї проблеми.

Ольга Бабічева, завідуюча приймально-діагностичним відділенням обласної дитячої лікарні: “Проблема малюкової смертності особливо важлива для області, бо діти втрачаються після першого місяця життя. До 60 % втрачаються діти, які народжуються здоровими. Серед причин — синдром раптової малюкової смертності, бездоглядність батьків, вроджені вади, менінгококова інфекція. Від неї померло 11 дітей, 5 від синдрому раптової малюкової смертності”.

Медики з'ясували, що до синдрому раптової дитячої смерті може призвести сон малюка на животику, паління матері під час вагітності чи в приміщенні, де перебуває дитина, перегрівання немовляти, неправильно підібраний одяг і надто м'яка поверхня ліжечка.

Бердичівський район — єдиний в області, де за 11 місяців цього року не зафіксовано жодного випадку малюкової смертності. Такі показники стали можливими завдяки спеціальним профілактичним заходам, розробленим лікарнею, вважає заступник головного лікаря з питань охорони материнства і дитинства.

Наталія Ровкова, заст. головного лікаря Бердичівської районної лікарні з питань охорони материнства і дитинства: “В минулому році померло двоє новонароджених у пологовому відділенні, двоє - від нещасних випадків. Ця акція підвищить рівень медичних знань, допоможе батькам правильно обходитися з дітьми”.

Знизити малюкову смертність у районі спільними зусиллями пропонує заступник голови Бердичівської державної адміністрації Валерій Бабійчук. Для цього у кожному селі повинні працювати медики, голови сільських рад, соціальні працівники і навідуватися до батьків, які зарекомендували себе як недбалі.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0