Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Зміна двох слів дозволить Бердичеву продовжити добиватися допомоги від держави з наслідків градопаду: 27 позачергова сесія

Time Додано: середа, 25 жовт. 2017, 14:41 ( 11 міс. назад )

Є підстави сподіватися на те, що Бердичеву, таки, вдасться отримати допомогу держави у ліквідації наслідків градопаду, який обрушився на місто наприкінці вересня. Аби дати подальший хід вирішенню цього питання, 26 чергову сесію міськради по завершенні вирішили плавно продовжити 27-ю сесією позачерговою.

Зміна двох слів дозволить Бердичеву продовжити добиватися допомоги від держави з наслідків градопаду: 27 позачергова сесія Зміна двох слів дозволить Бердичеву продовжити добиватися допомоги від держави з наслідків градопаду: 27 позачергова сесія Зміна двох слів дозволить Бердичеву продовжити добиватися допомоги від держави з наслідків градопаду: 27 позачергова сесія Зміна двох слів дозволить Бердичеву продовжити добиватися допомоги від держави з наслідків градопаду: 27 позачергова сесія Зміна двох слів дозволить Бердичеву продовжити добиватися допомоги від держави з наслідків градопаду: 27 позачергова сесія

За час, що минув із моменту стихії, були проведені численні наради та зустрічі у місті й області, складено та відправлено до Житомира й Києва безліч документів, проінформував заступник Бердичівського міського голови Сергій Онофрійчук. Наразі усі вони розглядаються у профільних міністерствах, продовжив: їх фактично закінчили опрацьовувати у Мінрегіоні, а з Мінекономіки та Мінфіну надійшло кілька зауважень. Одне з них, зокрема, стосується зміни рішення, прийнятого бердичівськими депутатами на сесії 22 вересня.

Запропоновані зміни депутати затвердили. Як розгорталися події на сесії, що передувала позачерговій, дивіться у наступних сюжетах на телеканалі «ВІК».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0