Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Зміна двох слів дозволить Бердичеву продовжити добиватися допомоги від держави з наслідків градопаду: 27 позачергова сесія

Time Додано: середа, 25 жовт. 2017, 14:41 ( 4 міс. назад )

Є підстави сподіватися на те, що Бердичеву, таки, вдасться отримати допомогу держави у ліквідації наслідків градопаду, який обрушився на місто наприкінці вересня. Аби дати подальший хід вирішенню цього питання, 26 чергову сесію міськради по завершенні вирішили плавно продовжити 27-ю сесією позачерговою.

Зміна двох слів дозволить Бердичеву продовжити добиватися допомоги від держави з наслідків градопаду: 27 позачергова сесія Зміна двох слів дозволить Бердичеву продовжити добиватися допомоги від держави з наслідків градопаду: 27 позачергова сесія Зміна двох слів дозволить Бердичеву продовжити добиватися допомоги від держави з наслідків градопаду: 27 позачергова сесія Зміна двох слів дозволить Бердичеву продовжити добиватися допомоги від держави з наслідків градопаду: 27 позачергова сесія Зміна двох слів дозволить Бердичеву продовжити добиватися допомоги від держави з наслідків градопаду: 27 позачергова сесія

За час, що минув із моменту стихії, були проведені численні наради та зустрічі у місті й області, складено та відправлено до Житомира й Києва безліч документів, проінформував заступник Бердичівського міського голови Сергій Онофрійчук. Наразі усі вони розглядаються у профільних міністерствах, продовжив: їх фактично закінчили опрацьовувати у Мінрегіоні, а з Мінекономіки та Мінфіну надійшло кілька зауважень. Одне з них, зокрема, стосується зміни рішення, прийнятого бердичівськими депутатами на сесії 22 вересня.

Запропоновані зміни депутати затвердили. Як розгорталися події на сесії, що передувала позачерговій, дивіться у наступних сюжетах на телеканалі «ВІК».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0