Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Зі святом вас, будівельники

Time Додано: неділя, 12 серп. 2007, 06:00 ( близько 11 року назад )

У серпневі дні в багатьох містах нерідко можна спостерігати здачу нових об’єктів, яка супроводжується перерізанням червоних стрічок та урочистими промовами. Будівельники зустрічають своє професійне свято. Але цьому дню передує тяжка та кропітка повсякденна праця каменярів та екскаваторників, мулярів-штукатурів та теслярів, майстрів та виконробів. Бердичів не є виключенням : по усьому місту ведуться будівельні роботи. У самому розпалі зведення нового автовокзалу та торговельно-офісного центру на Привокзальній пл. Вирито котлован, встановлюють фундамент, на деяких ділянках вже кладуть цеглу. Для каменяра Станіслава Матвійчука це далеко не перше будівництво.

Зі святом вас, будівельники

Станіслав Матвійчук каменяр : «Майже 7 років працював у Києві, 13 років – на півночі, їздив по світу, будував... 3,5 роки будував 27-поверхівку на Печерську. У Бердичеві це другий об’єкт. Працював на «Скорпіоні» та «Будівельнику».

По вул. Богунській реконструюють стоматологічну клініку. Будівельники підприємства «Золотий ключ» почали свою роботу з того, що оббили всі стіни до самої цегли. На сьогоднішній день вже покладена плитка, замінюються вікна та двері, ведуться інші роботи. І на цьому об’єкті працюють досвідчені майстри.

Тетяна Преверенда муляр-штукатур : «На будівництві працюю з 1968- го року. Після училища поїхала у Крим, потім приїхала сюди, працювала в СМУ-6. У «Золотому ключі» працюю 13 років. Багато чого зроблено мною у Бердичеві...»

Євген Гусар майстер-будівельник : «До приходу у «Золотий ключ» майже 10 років працював майстром на реставрації костьолу Босих Кармелітів. Рік був менеджером, з минулого року працюю майстром. Це мій 2-й великий об’єкт»

Розірвавши зв’язки з підрядниками, які взялися за відновлення 6-ї школи та провалили його, міська влада знову провела тендер, в результаті якого реконструкцією зайнялися будівельники ПП Перегуда. Ними вже покладено штукатурку, утеплено зовнішні стіни, зашито гіпсокартоном стелі, проведено електромонтажні роботи. Наразі відбуваються роботи мулярні, оздоблюється фасад будівлі, підсилюються сходові майданчики. У свій час виконроб будівництва Ігор Шпичак був відзначений за реконструкцію 7-ї школи.

Ігор Шпичак виконроб будівництва : «У будівельній справі я з 1991 року, від закінчення Житомирського будтехнікуму. В минулі роки працював у Житомирі, будував об’єкти освіти... Останні 2 роки – у Бердичеві»

Є у місті людина, яка сама, майже без сторонньої допомоги, зводить будівлю. Спеціалісти кажуть : зводить за всіма правилами. Геннадій Степанюк, який за спеціальністю є інженером-механіком, своїми руками будує триповерховий магазин. Про себе говорить мало.

Геннадій Степанюк : «Строим мы уже 3-й год. Начали с «нуля». На сегодня «коробка» готова, проводим кровельные работы, дальше – работы отделочные»

Під час роботи нерідко виникають труднощі.

Геннадій Степанюк : «В первую очередь, проблема денег... Второе – нет нормальных людей, которые б помогали, таких очень тяжело найти»

Та свято без подарунків не обходиться. Василь Мазур та його заступник Володимир Пономарчук відзначали будівельників грамотами та грошовими преміями. Серед нагороджених - «Золотий ключ», ДП «Бердичбуд» (ПП Подік) та фірма «Новий дім». З рук міського голови нагороди отримали їхні керівники Олександр Кіщук, Михайло Якимчук та Сергій Шавня. Поруч із вже відомими будівельними фірмами, у місто приходять нові, серед яких є і закордонні. На розі вулиць Леніна та Чехова багатоповерхівку зводитиме турецька компанія «АБМ лімітед».

Атілла Расім компанія «АБМ лімітед» (Турція) : «У нас есть план – построить красивый, современный дом в Бердичеве. Мы готовы уже начать»

Олена Расім компанія «АБМ лімітед» (Турція) : «Этот дом будет построен по турецким, совершенно новым, технологиям. Это будет монолитно-кирпичный дом, вся инсталляция будет очень надежной, хорошая теплоизоляция и , естественно, комфорт»

Міська влада відзначає позитивність високих темпів розвитку будівництва у Бердичеві та вітає усіх працівників цієї сфери із святом.

Олександр Семенюк нач.управління містобудування та архітектури міськвиконкому : «Кожен, хто хоч раз тримав молоток в руках і в своєму помешканні зробив звичайний ремонт, може вважатися причетним до цієї професії... Будівельники – люди, які творять добро, які працюють не на руйнацію, а на створення.»

Василь Мазур міський голова : «Я думаю, що жодне місто, жодна держава не може розвиватися, якщо відсутнє будівництво... За 2-3 роки у місті кардинально зміниться ситуація з будівельниками. Ті люди, які виїхали до інших країн заробляти гроші, повернуться до Бердичева та будуть працювати на благо нашого міста»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox пофигист

Какого тогда переименовали площадь СТРОИТЕЛЕЙ в честь какого-то Седля из Пшекии? В этой стране не уважают своих и поклоняются кому?

Time неділя, 20 груд. 2015, 13:24 (майже 3 років назад)