Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Игорь Никоненко
Грустно , что в таком прекрасно ...
Time 11:09 - 21-03-2018
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Зі святом 9-го Травня ветеранів привітали артисти міського Палацу культури

Time Додано: понеділок, 11 трав. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Вклонитися немеркнучому подвигу радянського народу у часи Великої Вітчизняної війни закликали бердичівлян й гостей міста артисти міського Палацу культури ім. О. Шабельника. До Дня Перемоги вони підготували широку концертну програму, присвячену Дню 9-го Травня. Кожного року колектив Палацу намагається зробити її яскравою й незабутньою. Пісенними й танцювальними номерами виказували артисти глибоку вдячність ветеранам. Виказували від свого імені, імені присутніх у залі молодих й дорослих та ще десятків тисяч бердичівлян.

Зі святом 9-го Травня ветеранів привітали артисти міського Палацу культури

Події Великої Вітчизняної й досі нагадують про себе ветеранам, пролітаючи іноді перед їхніми очима страшними уривками. Згадують ту війну не тільки ті, хто зі зброєю в руках визволяв країну та світ від фашистської навали. Можливо, дивлячись на сцену, деякі глядачі впізнавали себе у дитинстві, коли уві сні бачили свого татуся або матір, які боролися із ворогом.

У тому, що Свято Перемоги залишається головним для Бердичева святом, переконані не тільки представники галузі культури. Про це вкотре нагадав Бердичівський міський голова.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Неймовірних зусиль треба було прикласти для того, щоб перемогти фашистів. Скільки горя принесла війна нашій землі! Тому ця перемога є для нас святою. Високу ціну сплатив за перемогу Бердичів. Якщо на початку війни у ньому мешкало 75 тисяч чоловік, то у 45-му ця цифра становила лише 19 тисяч. Ми будемо берегти вашу славу і завжди вас підтримуватимемо.»

Ніщо не забуте, ніхто не забутий... Не забуті солдаті й офіцери, які гинули на фронтах, не забуті підпільники й члени партизанських загонів, які обезкровлювали ворога, сини полків, працівники тилу, не забуті матері й дружини, які роками чекали, але так і не дочекались своїх захисників.

Концертна програма, присвячена Дню Перемоги, отримала своє продовження у Парку ім. Шевченка. Усіх бажаючих місцеві таланти запрошували послухати пісень та активніше брати участь у святі. Тамтешній майданчик швидко перетворився на танцювальний. Бердичівляни відпочивали, насолоджуючись гарним травневим днем. Днем без вибухів й пострілів...

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0