Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Зі святом 9-го Травня ветеранів привітали артисти міського Палацу культури

Time Додано: понеділок, 11 трав. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вклонитися немеркнучому подвигу радянського народу у часи Великої Вітчизняної війни закликали бердичівлян й гостей міста артисти міського Палацу культури ім. О. Шабельника. До Дня Перемоги вони підготували широку концертну програму, присвячену Дню 9-го Травня. Кожного року колектив Палацу намагається зробити її яскравою й незабутньою. Пісенними й танцювальними номерами виказували артисти глибоку вдячність ветеранам. Виказували від свого імені, імені присутніх у залі молодих й дорослих та ще десятків тисяч бердичівлян.

Зі святом 9-го Травня ветеранів привітали артисти міського Палацу культури

Події Великої Вітчизняної й досі нагадують про себе ветеранам, пролітаючи іноді перед їхніми очима страшними уривками. Згадують ту війну не тільки ті, хто зі зброєю в руках визволяв країну та світ від фашистської навали. Можливо, дивлячись на сцену, деякі глядачі впізнавали себе у дитинстві, коли уві сні бачили свого татуся або матір, які боролися із ворогом.

У тому, що Свято Перемоги залишається головним для Бердичева святом, переконані не тільки представники галузі культури. Про це вкотре нагадав Бердичівський міський голова.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Неймовірних зусиль треба було прикласти для того, щоб перемогти фашистів. Скільки горя принесла війна нашій землі! Тому ця перемога є для нас святою. Високу ціну сплатив за перемогу Бердичів. Якщо на початку війни у ньому мешкало 75 тисяч чоловік, то у 45-му ця цифра становила лише 19 тисяч. Ми будемо берегти вашу славу і завжди вас підтримуватимемо.»

Ніщо не забуте, ніхто не забутий... Не забуті солдаті й офіцери, які гинули на фронтах, не забуті підпільники й члени партизанських загонів, які обезкровлювали ворога, сини полків, працівники тилу, не забуті матері й дружини, які роками чекали, але так і не дочекались своїх захисників.

Концертна програма, присвячена Дню Перемоги, отримала своє продовження у Парку ім. Шевченка. Усіх бажаючих місцеві таланти запрошували послухати пісень та активніше брати участь у святі. Тамтешній майданчик швидко перетворився на танцювальний. Бердичівляни відпочивали, насолоджуючись гарним травневим днем. Днем без вибухів й пострілів...

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш





Chatbubbles Коментарів: 0