Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Життя ветеранів Бердичівського району покращиться

Time Додано: четвер, 15 лип. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Не на словах, а на ділі має покращитись життя ветеранів Бердичівського району, вирішили на нещодавньому пленумі ветеранських організацій. Тим паче, що сам Президент вивів це питання на рівень першочерговості.

Життя ветеранів Бердичівського району покращиться

Юхим Риков, заст. голови обласної ради ветеранів: «До этого вас славили, хвалили и материально допомагали раз в году — 9-го мая, а теперь, сказал Президент страны, вас будут славить и помогать каждый день».

Як поліпшують ветеранське повсякдення, на пленумі звітували медики, соціальні робітники та посадовці Бердичівського району.

Олег Шевчук, голова Бердичівської райдержадміністрації: «Сьогодні працюємо над зверненнями окремих населених пунктів по відкриттю аптечних кіосків. Крім того, проводяться роботи з центральною районною аптекою зі створення куточків ветерана з метою надання знижок. За моїм дорученням, сільські голови провели обстеження побутових умов ветеранів, аби вивчити проблеми, зокрема забезпечення дровами на опалювальний сезон”.

Зоя Стадник, Гришковецький селищний голова: «Робота повинна продовжуватись і набирати щоденного характеру. Депутатський корпус і депутати, котрі закріплені за нами, директори шкіл, голови ветеранських організацій — це все єдине ціле, ми нічого не робимо один без одного. Ми знаємо про всіх своїх ветеранів і основною увагою у нас іде увага і повага”.

А більшого, говорять самі ветерани, їм і не треба. Аби на життя вистачало і молодше покоління хоч трохи розуміло та йшло назустріч їхнім потребам.

Раїса Халан, голова первинної ветеранської організації смт.Гришківці: «Насамперед потрібно здоров’я, а щоб його мати, треба і лікуватися. Ліки недоступні, бо дорогі, а ще й фальшиві. І по транспортному забезпеченні. Водії не хочуть безкоштовно возити ветеранів”.

Можна пробачити недоліки у господарській роботі, але на байдужість у ставленні до старшого покоління не слід закривати очі, переконаний голова облдержадміністрації Сергій Рижук, котрий приїхав наприкінці засідання. Усе, що новий уряд обіцяє ветеранам, буде втілено у життя, тому що пообіцяти захисникам Вітчизни – усе одно, що дати слово рідним батькам.

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: «Кожна держава, сім’я і родина живе щасливо і заможно, якщо шанує один одного і особливо старість, якщо радиться зі старійшинами, чи правильно живе. Через це ми в області розуміємо рік ветерана не просто як разовий захід, а як одвічну роботу по забезпеченню нормальної і спокійної старості”.

Звісно, забезпечити ветеранів ліками і продуктами важливо, продовжує Сергій Рижук, але ще важливіше підняти економіку держави. Щоб українські старійшини, зрештою, перестали бути незахищеною верствою населення і не оббивали пороги, відвойовуючи свої пільги. З тим чиновницьким складом, що нині є у Бердичівській райдержадміністрації, відродити район можливо, говорить губернатор.

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: «Зараз у районі буде починатися будівництво кількох великих підприємств. Бачимо, що пішла системна робота, є відповідна організація, є розуміння людей. Нема причини, щоб було щось погано”.

Після усіх обговорень учасники пленуму ухвалили відповідну постанову, де зазначили завдання на майбутнє. Чи вірять ветерани, що за красивими словами будуть такі ж справи?

Раїса Халан, голова первинної ветеранської організації смт.Гришківці: «Сподіваємось, що життя ветеранів покращиться, з огляду на таке завзяття і впевненість, яку ми сьогодні побачили”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0