Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Життя новим магазинам, парковкам та детальним планам територій дали у Бердичеві

Time Додано: середа, 28 бер. 2018, 13:50 ( 12 міс. назад )

Зелене світло від членів архітектурно-містобудівної ради Бердичева на черговому засіданні мали отримати нові магазини, парковки та детальні плани територій. Щодо останніх, то детальний план території по вул. Одеській, 57-г вже розглядався не так давно на громадських слуханнях, і нині настала черга презентувати його фахівцям. Нагадаємо: вказану територію використовують для обслуговування вже існуючих кафе та автомийки. Планується, що із тимчасових споруд ці об’єкти мають перетворити на капітальні, а це, у свою чергу, згідно правил і норм, вимагає певного розширення земельної ділянки. Кошти у будівництво вкладатиме інвестор, міську казну воно зачепити не повинне.

Життя новим магазинам, парковкам та детальним планам територій дали у Бердичеві Життя новим магазинам, парковкам та детальним планам територій дали у Бердичеві Життя новим магазинам, парковкам та детальним планам територій дали у Бердичеві Життя новим магазинам, парковкам та детальним планам територій дали у Бердичеві Життя новим магазинам, парковкам та детальним планам територій дали у Бердичеві

Сьогодні на перехресті вулиць Ватутіна й Піонтковського – звичайні з вигляду будинок, господарська будівля та не надто привабливий благоустрій, а завтра-післязавтра, дивишся, з’явиться ошатний магазинчик із кафетерієм. Задля цього замовники та розробники проекту беруться за реконструкцію двох споруд та планують доповнити їх прибудовою. Є кафетерій – повинна бути вбиральня, нагадали містобудівники: замовник повідомив, що ту облаштують на вулиці, у господарській зоні. Працюватиме заклад на електроопаленні. У результаті будівництва, інформували розробники, значно розширить свої межі вузенький проїзд у тій частині вулиці. Існуючу автобусну стоянку обіцяють залишити на місці.

Магазин промислових товарів планують облаштувати у квартирі на 1-му поверсі будинку, що на Житомирській, 18. Під нього, серед іншого, застосують існуючий балкон, що за розмірами, начебто, не поступається невеличкій кімнаті. За стилем та кольоровою гамою магазин доповнюватиме загальну архітектурну картинку. Для маломобільних груп розробники облаштують спеціальний підйомник. Обіцяють також подбати про благоустрій. Залишається лише погодити план благоустрою території із МК ВЖРЕП № 7.

На більш сучасне змінить своє обличчя магазин продуктів на Європейській, 5-а. Замовник бажає реконструювати фасад закладу: задля цього, з власних слів, планує використати легкі конструкції. Фасад обіцяють облаштувати в одній лінії з фасадом Універмагу.

Своє «добро» дали містобудівники і на благоустрій території біля приміщення міської лазні, а саме – на облаштування там парковки. Настане час і лазня, сподіваються, запрацює, тож відвідувачам буде де залишити автівки. Власне так уже робили й раніше, але то було стихійно, між дерев, хто-де. Парковку розраховують облаштувати на 14 місць. Прозвучало, що робитиметься це за рахунок орендаря, котрий взявся реконструювати лазню.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0