Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Житомирську область віддають “смотрящим”

Time Додано: неділя, 18 жовт. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Житомирську область віддають “смотрящим”- висловив обурення голова Верховної Ради Володимир Литвин на прес-конференції, яку він провів у Житомирі в рамках робочої поїздки. Це вже другий візит спікера до обласного центру протягом жовтня. Виходець з Житиомирщини, Володимир Литвин стривожений процесами, що відбуваються в нашому і його краї, окресливши ситуацію одним словом: конаємо.

Житомирську область віддають “смотрящим”

Володимир Литвин голова Верховної Ради України : “Один приклад, як ділили лісові угіддя і кому їх віддавали: людям, що живуть і працюють на Житомирщині? І яку користь від цього отримали? Відповідь очевидна.”

Особливо голова парламенту схвильований ситуацією, що склалася в аграрному секторі, і не тільки на Житомирщині. Він переконаний: визначившись, що Україна може вирощувати і виробляти сама, частка необхідного, так званого критичного імпорту виявиться незначною. До того потрібно зацікавити сільгоспвиробника, яким може бути кожен селянин.

Володимир Литвин голова Верховної Ради України : “Якщо ти, скажімо, здаси протягом року 3 тис. літрів молока і тонну чи 500 кг живого м’яса, ти отримаєш гарантійно таку-то ціну і будеш отримувати не так, як зараз, через суди. За здане молоко можна пробивати кошти, і це стоять українські олігархи або підолігархи, які в такий спосіб вирішують проблеми кризи щодо себе особисто.”

Щоб захистити аграріїв, потрібно підвищити мито на імпортну продукцію, вважає Литвин. При цьому порушити умови СОТ він не боїться, мовляв, за це ще жодну країну з організації не виключали.

Особливу увагу спікер зосередив на питанні бюджету країни. Він переконаний, що його потрібно приймати зараз.

Володимир Литвин голова Верховної Ради України: “Я наполягаю і прошу, щоб ВР хоч один раз підготувала проект бюджету. Який потрібен країні. Кабмін своє бачення виклав — ВР має зробити документ. Верховна Рада — це представники народу. А говорити про процес, займатися моралізаторством, говорити, що після президентських виборів я буду Президентом і тоді прийму бюджет, виходячи з реальних потреб... Тоді можна прогнозувати, яка це буде картина. Це будуть прогнозовані заяви, що Україна — в небезпеці і треба приймати реальний бюджет. А реальний бюджет завжди приймається за рахунок зупинки дії соціальних законів.”

Відповідаючи на питання журналістів, які напередодні старту виборчої кампанії стосувалися переважно виборів, Литвин застеріг: люди мають думати, кого обирати. Він вважає: сьогодні назріла необхідність переходу до нового етапу розвитку країни. Потрібен новий імпульс, яким і стануть президентські вибори.

Коментуючи критичні висновки венеціанської комісії щодо змін до закону про вибори Президента, голова парламенту відповів, що для нього така оцінка є цілком передбачуваною. На думку Литвина, закон “Про вибори Президента” - це рейдерська схема. Він написаний під двох кандидатів і, можливо, терпітиме зміни впродовж кампанії, відповідно до ситуації, що буде складатися.

Володимир Литвин голова Верховної Ради України : “Цей закон має багато вад. Він не для чистоти і прозорості виборів, а для захоплення влади. Зрозуміло, що ставки надзвичайно високі, і закон — це закон під двох. В першу чергу, кандидатів у сукупності з зомбуванням про те, що інших немає. До речі, в яке активно включилися усі ЗМІ. Оскільки ви прекрасно розумієте, що до ключових ЗМІ поставлені блоки. Я розумію, що мене будуть катувати за це. Поставлені блоки, щоб негативу не говорити про вождів, тільки позитив. І це правда, це всі знають. І водночас ми говоримо про те, що ми є демократично просунуті, ми виступаємо флагманами демократії і свободи слова в Україні.”

Як голова Верховної ради, Володимир Литвин вбачає своїм головним завданням зберегти працездатний парламент на період виборчої кампанії.

Володимир Литвин голова Верховної Ради України : “ Я займаюся тим, щоб утримати ситуацію від розвалу. Намагаюся зберегти можливість для діалогу в країні. Дехто розглядає це як слабкість. Але очевидно, що іншого шляху немає. Це є змога у у виробленні рішень і спільних дій, які були б на мінімально прийнятному рівні адекватні ситуації, яка склалася в Україні. Одна із причин знищення ВР — це намагання усунути інститут, який вміє висловити застереження.”

Автор: Тетяна Островщук

Камера: Олександр Гарін

Chatbubbles Коментарів: 0