Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Житомирські фахівці розповідали бердичівській молоді, як себе самозайняти

Time Додано: середа, 31 бер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У Бердичеві цілком можливо знайти роботу. Просто для цього варто не лише повністю і беззастережно віддатися у руки спеціалістів Центру зайнятості, чекаючи, коди тобі знайдуть щось престижне й високооплачуване. Фахівці з обласного молодіжного центру праці, що існує при Житомирській ОДА, доводили: не слід забувати про самозайнятість — потрібно намагатися знаходити ідеї та додаткові можливості у собі.

Житомирські фахівці розповідали бердичівській молоді, як себе самозайняти

Тамара Ковалик, нач. міського відділу молодіжної та сімейної политики: “Проблема працевлаштування є найгострішою й однією з головних, з неї витікає решта проблем — злочинність, наркоманія, алкоголізм. Тому існує відповідне доручення Бердичівського міського голови і проводиться велика робота у цьому напрямку. Вже кілька років ми плідно співпрацюємо з Житомирським обласним центром праці — молодою командою, яка, на мою думку, цікаво проводить роботу серед молоді нашого міста.”

Чим відрізняється робота на себе від роботи на когось? У чому плюси й мінуси обох видів? Хто мріє про власний бізнес і що заважає його відкрити? Якого підприємця можна назвати успішним? Ці й ряд інших питань цікавили житомирян. Для того, аби гучно й надовго заявити про себе у бізнесових колах, місцевій молоді не вистачає того самого, чого й їхнім ровесникам в усій країні — стартового капіталу, досвіду, знань, захисту з боку держави, конкуренція з боку колег-бізнесменів. Гості вчили: головне — то ідея. Не завадить також здатність укладати угоди. А вміння робити пропозиції, від яких неможливо відмовитися — то, взагалі, скарб. Їхні семінари — це не нудні й пусті проповіді про те, як швидко заробити гроші, стверджує керівник центру.

Максим Салтанюк, нач. Житомирського обласного молодіжного центру праці: “Занятия у нас более активные, более подвижные. Мы сами молоды, поэтому ребята нас воспринимают более адекватно, чем тех, кому 40-50 лет... Ребята видят нас, видят, что мы чего-то достигли... По прошлому семинару получили множество отзывов. Мы их учитываем, меняем тематику с учетом ошибок и отзывов слушателей. Они должны получить информацию качественно, эффективно, доступно.”

Жвавим й корисним для переважної частини слухачів вийшов і цей семінар. Юнаки й дівчата кажуть: головною мораллю, що винесли вони зі стін Центру зайнятості є те, що хотіти — це добре, але мало. Потрібно до того ще й щось робити. За результатами бесіди один зі слухачів одразу ж отримав роботу: Сергій Логвіненко став представником молодіжного центру праці у Бердичеві.

Сергій Логвіненко, студент Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: “Семінар мені сподобався, про те, що сюди прийшов, не жалкую. Почерпнув багато корисного. По-перше, мені імпонують представники Центру — вони серйозні, солідні і перспективні, з ними приємно спілкуватись. Вони вміють доносити до людей свої ідеї . Хочеться самому спробувати, і думаєш, чому сам до цього не додумався...”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0