Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Другу перемогу на шляху до вищого ешелону бійців з ММА здобув бердичівлянин Анатолій Антонюк
Chatbox Петр
День футбола в Бердичеве. Интер ...
Time 01:10 - 29-04-2017
Не знаєш, куди діти нечистоти з убиральні? Потайки виплесни їх на вулицю та під паркан до сусідів!
Chatbox европа
ну и урод, для таких нужно 15 с ...
Time 00:47 - 29-04-2017
Роботи по реконструкції непарної колії у межах переїзду (вул. Житомирська) на етапі завершення
Chatbox Місцевий
Юрію, прокидайтесь раніше, робо ...
Time 22:45 - 28-04-2017
Не знаєш, куди діти нечистоти з убиральні? Потайки виплесни їх на вулицю та під паркан до сусідів!
Chatbox Законопослушный гр...
Мені здається визвати асенізато ...
Time 17:38 - 27-04-2017
Роботи по реконструкції непарної колії у межах переїзду (вул. Житомирська) на етапі завершення
Chatbox Петя Бампер
"За 50років не моста ні тунеля ...
Time 13:21 - 27-04-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Житомирська обласна організація ТСОУ святкує 70-річчя із дня створення

Time Додано: середа, 10 жовт. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

У Будинку офіцерів відбулися святкування 70-річчя із дня створення Житомирської обласної організації товариства сприяння обороні України. З ювілеєм співробітників ТСОУ вітали численні гості, серед яких були представники міської та районної влади, ветеранських організацій, військові та учні і студенти навчальних закладів міста. Житомирська організація ТСОУ має багаторічну історію, вона розпочала свою діяльність через декілька днів після створення області, у 37-му році. На сьогоднішній день вона є однією із найкращих в Україні, зазначив у своєму виступі голова Житомирської обласної організації ТСОУ Михайло Ніколусь.

Житомирська обласна організація ТСОУ святкує 70-річчя із дня створення

Михайло Ніколусь голова Житомирської обласної організації ТСОУ : "Я з гордістю можу сказати, що... за підсумком 2006-го року, житомирська область...посіла непогане місце по доходу, я маю на увазі кошти. 15 обласних організацій із 27-ми залишилися позаду нашої області."

Нині міськрайонна організація товариства плідно співпрацює із владою Бердичева та району, відмітив Михайло Ніколусь. Його слова підтвердив секретар Бердичівської міської ради Василь Толочко.

Василь Толочко секретар Бердичівської міської ради : "У нас у всіх є спільна ідея - виховати патріота, захисника Вітчизни, тому що ці їдеї характерні як для ТСОУ, так і для міської влади та артбригади."

За активну участь у героїко-патріотичному вихованні молоді подяки з рук голови обласної організації ТСОУ отримали заступники голів міста та району Іван Демусь та Валерій Бабійчук.

Валерій Бабійчук заступник голови Бердичвської РДА : "В Україні існує чимало громадських організацій, чимало ще буде створено, але, певно, з такою організацією як ТСОУ, що прямо ставить собі за мету формування патріотизму, не можна порівняти жодну з них. "

Почесними грамотами, подяками, грошовими преміями та подарунками були нагороджені співробітники та активісти ТСОУ . Також відзначили учнів та студентів-переможців змагань зі стрільби та воєнізованого кросу.

Багато вітальних слів лунало цього дня на адресу голови міськрайонної організації товариства Олександра Федорчука. Його заслуги в успішній діяльності ТСОУ гідно оцінені як у Бердичеві, так і в області. За розпорядженням голови Житомирської ОДА Юрія Павленка, він отримав грамоту за вагомий внесок у підготовку молоді до служби у лавах ЗСУ.

Олександр Федорчук голова міськрайонної організації ТСОУ : "Одним з головних завдань нашого товариства є військово-патріотичне виховання молоді. Проходячи підготовку в наших первинних організаціях, молодь за своїми навичками вже спроможна бути гідною зміною військовослужбовцям, які звільняються з лав ЗСУ."

Про тісну та успішну співпрацю товариства із військовими говорили у своїх виступах заступник командира 26-ї артбригади Юрій Риштун та військовий комісар Бердичева Олег Коріненко. Завдяки ефективній діяльності ТСОУ, зазначили вони, молодь гідно захищала та захищатиме свою державу.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: