Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Житомирщина підвела підсумки розвитку фізичної культури і спорту у 2008-му році

Time Додано: четвер, 26 лют. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

У приміщенні Житомирської облдержадміністрації підвели підсумки розвитку галузі фізичної культури і спорту на Житомирщині у 2008-му році та нагородили кращих її представників. Впродовж минулого року тренерським складом області було підготовлено понад дві сотні спортсменів І розряду, 140 кандидатів у майстри спорту, 21 майстер спорту України, один майстер спорту міжнародного класу та один Заслужений майстер спорту. Ними було здобуто понад 300 медалей різного гатунку на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Представники Житомирщини входять до складу збірних команд країни з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Як зазначив на церемонії нагородження голова Житомирської ОДА Юрій Забела, людей, які зібралися тут, сміливо можна назвати взірцем сили духу, міцності тіла та відданості своїй справі. Планку, яку встановили перед собою тренери та спортсмени у 2008-му, в області понижувати не збираються.

Житомирщина підвела підсумки розвитку фізичної культури і спорту у 2008-му році

Юрій Забела, голова Житомирської ОДА: «Є затверджений Президентом України план дій щодо реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, в області розроблено програму розвитку цієї галузі до 2011-го року, і ми будемо поетапно, крок за кроком, її відроджувати та розвивати. В облдержадміністрації зроблять усе можливе для того, щоб Житомирщина покращила свої спортивні показники. У нас є всі підстави, щоби вірити у свої сили і здатність досягнути успіху у будь-якій діяльності.»

У світі спорту не «пасе задніх» і Бердичівщина. За показниками розвитку фізичної культури і спорту в області у минулому році місто посіло почесне 3-тє місце.

Сергій Ковальчук, начальник Бердичівського міського відділу фізичної культури і спорту: «Наприкінці кожного року ми підводимо підсумки своєї роботи та робимо відповідні висновки, намагаючись врахувати помилки. Ми розвиваємо ті види спорту, в яких маємо перспективних представників, в інших видах — робимо все, щоб втриматись на гідному рівні. Велика подяка тим, хто працює у галузі спорту. Завдяки їм Бердичів згадують в області та країні.»

Серед нагороджених не раз лунали прізвища спортсменів та тренерів із Бердичева та Бердичівського району. Відзначили наших Юрія Крімаренка та Людмилу Коваленко, яка у складі збірної країни посіла 2-ге місце на Чемпіонаті Європи з легкоатлетичного кросу.

Людмила Коваленко, майстер спорту України з легкої атлетики: «Я хотіла би подякувати своєму тренерові Олександру Гаврилюку: він підготував мене до цих змагань та допоміг в усьому. Також дякую усім, хто нас підтримував.»

Дипломи та статуетки отримали і представники ДЮСШ Бердичівського району, вихованці якої входять до збірних області з хокею на траві та бадмінтону. Одними з кращих тренерів команд із різних видів спорту визнано бердичівлян Олександра Гаврилюка, Валерія Пушкарьова та Юрія Крисюка.

Юрій Крисюк, головний тренер хокейного клубу «Барс»: «У 2008-му ми поставили перед собою непросте завдання, яке гідно виконали: у Кубку України наша команда посіла почесне 3 місце. Нині за результатами ігор чемпіонату України ми знаходимося на 4-му місці — за очками досить далеко від лідерів. Але пройшла лише половина першості, тому сподіваємося їх наздогнати.»

Не залишилися без нагород і спортивні журналісти. Кращим регіональним представником ЗМІ, який найбільш широко висвітлює спортивні події, визнано бердичівську телерадіокомпанію «ВІК».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0