Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Жителі району Машинобудівного коледжу зливають каналізацію у Гнилоп’ять

Time Додано: субота, 25 жовт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Наближаючись до річки Гнилоп’ять з боку стадіону Машинобудівного коледжу, ще за десять метрів можна відчути гнилосний запах, характерний для каналізації. Але стоку відходів, що виходять на поверхню, поруч немає. Натомість є зливова труба, вода з якої ллється безпосередньо в річку. Жителі прилеглих будинків скаржаться, що чим сильніше йдуть дощі і чим більший об’єм води проходить через трубу, тим більше відчутний запах. За їх інформацією, дехто з власників приватних будинків з певних причин не користується міською системою каналізації. Замість цього вони самовільно врізалися у зливову трубу і виливають рідкі відходи безпосередньо в річку.

Жителі району Машинобудівного коледжу зливають каналізацію у Гнилоп’ять

Володимир Олексієнко, мешканець пров. Сабурова: “Причина того, що у річку виливаються нечистоти у тому, що люди незаконно поврізалися в трубу, яка призначена для зливових вод. Виходить, що вона обернулася на каналізаційну”.

Представники відділення комунальної гігієни Бердичівської санітарно-епідеміологічної служби провели хімічний аналіз річкової води біля місця стоку. Він підтверджує наявність у воді сполук азотної групи — відпрацьованого продукту травного тракту людини. Ольга Протасевич, завідувач відділення комунальної гігієни Бердичівської районної санітарно епідеміологічної служби: “Згідно аналізів проба має фекальний запах – цього у річкової води не повинно бути, а вміст амміаку становить десять міліграм на літр при нормі два”.

Заступник міського голови з житлово-комунального господарства Володимир Пономарчук пояснив, що витрати на пошук жителів, які врізали каналізацію у зливові труби, у міському бюджеті не передбачені. На роботу підприємств ЖКГ виділяється лише 2 мільйони гривень на рік. Володимир Пономарчук, заступник міського голови з житлово-комунального господарства: “Складність цього питання в тому, що зливова труба закопана на глибині біля чотирьох метрів. Загалом такі факти можливо і існують. І якщо хтось міг врізатися – це лише жителі приватного сектору”.

Зливові труби знаходяться на балансі у Шляхоексплуатаційної дільниці. Інженери підприємства пояснили, що виявити будинки, у яких каналізаційна труба врізана у зливову, можна, порівнявши проект водовідведення будинку з фактично наявною системою каналізації. Але так як будинки знаходяться у приватній власності, на це потрібна спеціальна санкція виконкому. Без проведення таких перевірок екологічна ситуація на річці Гнилоп’ять не зміниться.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльников

Chatbubbles Коментарів: 0