Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Журналістську розвідку та почесну ходу пам’яті, присвячені Героям Майдану, здійснили у Бердичеві

Time Додано: середа, 21 лют. 2018, 17:12 ( 7 міс. назад )

Якщо тебе засмучує ненависть у світі, не опускай руки і не втрачай надії – зроби щось, нехай навіть не надто масштабне, аби припинити її. Не стій осторонь – дій. Не забуваючи при цьому тих, хто віддав свої життя за докорінно іншу Україну. Вчиняти саме так, а не інакше, закликали юні представники молодіжного центру «М-Формація» та медичного коледжу присутніх на дійстві, присвяченому Революції Гідності та Героям Небесної Сотні.

Журналістську розвідку та почесну ходу пам’яті, присвячені Героям Майдану, здійснили у Бердичеві Журналістську розвідку та почесну ходу пам’яті, присвячені Героям Майдану, здійснили у Бердичеві Журналістську розвідку та почесну ходу пам’яті, присвячені Героям Майдану, здійснили у Бердичеві Журналістську розвідку та почесну ходу пам’яті, присвячені Героям Майдану, здійснили у Бердичеві Журналістську розвідку та почесну ходу пам’яті, присвячені Героям Майдану, здійснили у Бердичеві

В якусь мить головна сцена центру перетворюється на телестудію: у ній журналісти, як і 4 роки тому, коментують хід протистояння мирних українців та злочинної влади, її озброєних церберів у погонах. Лунають історії про вбитих та замордованих учасників Майдану. Про те, як людська кров дала життя паростку нової України, про справжню любов та про справжнє горе, про справжній патріотизм та про готовність до самопожертви. Студенти, інженери, водії, педагоги, лікарі, підприємці, творча інтелігенція, безробітні – звичайні люди з усієї країни вчинили потужний спротив тотальному свавіллю. Спротив, завдяки якому про Україну взнали в усьому світі.

Із 18-го по 19-те лютого у столичній Парламентській бібліотеці разом із побратимами, серед яких було чимало бердичівлян, перебував і Сергій Адам’як – контролювали, каже, вулицю Грушевського. Учасник Майдану пригадує, як потрапили в оточення, як намагалися прорватися крізь вороже коло, як губили друзів.

Тоді, на Майдані, він звучав мало не щогодини – український гімн. Гордо підняті голови здатне було схилити лише одне – цокіт метронома у гнітючій тиші. В пам’ять про Героїв Небесної Сотні запалювали лампадки. Їхній вогонь – священний, переконані у Бердичеві: він є частинкою вічного. Як вічною є пам’ять про найкращих представників новітньої України, котрі так прагнули бачити рідну землю вільною, квітучою та успішною, а небо над нею – мирним та у соковитій блакиті.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0