Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Журналістську розвідку та почесну ходу пам’яті, присвячені Героям Майдану, здійснили у Бердичеві

Time Додано: середа, 21 лют. 2018, 17:12 ( 24 дн. назад )

Якщо тебе засмучує ненависть у світі, не опускай руки і не втрачай надії – зроби щось, нехай навіть не надто масштабне, аби припинити її. Не стій осторонь – дій. Не забуваючи при цьому тих, хто віддав свої життя за докорінно іншу Україну. Вчиняти саме так, а не інакше, закликали юні представники молодіжного центру «М-Формація» та медичного коледжу присутніх на дійстві, присвяченому Революції Гідності та Героям Небесної Сотні.

Журналістську розвідку та почесну ходу пам’яті, присвячені Героям Майдану, здійснили у Бердичеві Журналістську розвідку та почесну ходу пам’яті, присвячені Героям Майдану, здійснили у Бердичеві Журналістську розвідку та почесну ходу пам’яті, присвячені Героям Майдану, здійснили у Бердичеві Журналістську розвідку та почесну ходу пам’яті, присвячені Героям Майдану, здійснили у Бердичеві Журналістську розвідку та почесну ходу пам’яті, присвячені Героям Майдану, здійснили у Бердичеві

В якусь мить головна сцена центру перетворюється на телестудію: у ній журналісти, як і 4 роки тому, коментують хід протистояння мирних українців та злочинної влади, її озброєних церберів у погонах. Лунають історії про вбитих та замордованих учасників Майдану. Про те, як людська кров дала життя паростку нової України, про справжню любов та про справжнє горе, про справжній патріотизм та про готовність до самопожертви. Студенти, інженери, водії, педагоги, лікарі, підприємці, творча інтелігенція, безробітні – звичайні люди з усієї країни вчинили потужний спротив тотальному свавіллю. Спротив, завдяки якому про Україну взнали в усьому світі.

Із 18-го по 19-те лютого у столичній Парламентській бібліотеці разом із побратимами, серед яких було чимало бердичівлян, перебував і Сергій Адам’як – контролювали, каже, вулицю Грушевського. Учасник Майдану пригадує, як потрапили в оточення, як намагалися прорватися крізь вороже коло, як губили друзів.

Тоді, на Майдані, він звучав мало не щогодини – український гімн. Гордо підняті голови здатне було схилити лише одне – цокіт метронома у гнітючій тиші. В пам’ять про Героїв Небесної Сотні запалювали лампадки. Їхній вогонь – священний, переконані у Бердичеві: він є частинкою вічного. Як вічною є пам’ять про найкращих представників новітньої України, котрі так прагнули бачити рідну землю вільною, квітучою та успішною, а небо над нею – мирним та у соковитій блакиті.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0