Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Жорсткий підхід до боржників, які вчасно не розраховуються за спожиті енергоносії, застосовуватиме міська влада

Time Додано: неділя, 11 лист. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Опалювальний сезон місто зустріло вчасно, разом з тим такого важкого вступу до нього ще не було — такими словами розпочав засідання комісії з розрахунків за спожиті енергоносії міський голова. Якщо ситуація із розрахунками за електроенергію задовільна, то сплата за спожитий газ далека від ідеальної, зазначив Василь Мазур. Виходячи з умов, що поставив перед містом ДК «Газ України», розрахунки населення, підприємств та організацій за паливо мають бути стовідсотковими - на сьогоднішній день цього немає, констатував міський голова. Суттєвих претензій до основної маси підприємств житлово-комунального господарства влада міста не пред’являє. Разом із тим, контроль по розрахункам за енергоносії з боку комунального підприємства «Бердичівтеплоенерго» визнано нею незадовільним: проплата підприємством за спожитий газ складає лише 30%. За словами заступника міського голови Володимира Пономарчука, також існують проблеми заборгованості з боку населення.

Жорсткий підхід до боржників, які вчасно не розраховуються за спожиті енергоносії, застосовуватиме міська влада

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови : «Так, вона трохи зменшилася, але поки що існує — борг населення складає близько 3 млн. грн. Також ми висловили претензії до роботи «Бердичівтеплоенерго» саме у питанні стягнення заборгованості... Ми спожили газу фактично на 700 тис. грн., проплатили лише 300тис...»

Зі слів головного бухгалтера КП «Бердичівтеплоенерго» Людмили Манакової, існуючий стан розрахунків підприємством за спожитий газ не може змінити навіть стовідсоткова сплата за тепло населенням. Уся причина, каже вона, у занижених тарифах. Різницю покриватимуть із міського бюджету, зазначив Володимир Пономарчук.

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови : «Ми з міського бюджету виділили 200 тис. грн. для покриття різниці в тарифі з метою підтримки «Бердичівтеплоенерго» у розрахунках за спожитий газ. Ситуація по газу дуже серйозна, тому прошу мешканців нашого міста віднестися до цього відповідально, тому що за умов температури від -1 до +1 під загрозу стає виділення лімітів для міста.»

Василь Мазур наголосив : проти тих, хто може розрахуватися, та не робить цього, буде розв’язано справжню інформаційну війну. Не треба забувати також про ще один ефективний засіб боротьби із боржниками, додає його заступник, - адмінкомісію.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0