Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Жорсткі умови додаткової угоди - тема переговорів міського голови з ДК "Газ України"

Time Додано: п'ятниця, 02 лист. 2007, 06:00 ( близько 11 року назад )

Складною назвав ситуацію для комунального підприємства «Бердичівтеплоенерго» його керівник Всеволод Гаврильчук щодо виконання умов ДК "Газ України", згідно яких ліміти надаються при 100-відсотковій проплаті за спожитий у 2007 році газ. Ці вимоги були виконані, говорить Всеволод Григорович, та на сьогодні спожито газу 760 тисяч кубометрів, а сплачено за нього лише 20 відсотків.

Жорсткі умови додаткової угоди - тема переговорів міського голови з ДК "Газ України"

Всеволод Гаврильчук, директор КП «Бердичівтеплоенерго»: "Умови ДК "Газ України" на одержання лімітів з

1. 11. 07 однозначні: необхідно повністю розрахуватися за газ, спожитий у жовтні, тобто за поточне споживання. Максимум, що може зробити підприємство, - направити свої кошти на сплату. Ситуація надто складна. Є ще ряд інших питань. Тим більше: у підприємства є ще різні платежі : за електроенергію та податки".

Ситуація ускладнилася і тому, що днями, після переговорів з ДК "Газ України", заключена додаткова угода, яка ставить підприємство у жорсткі умови, повідомив на прес-конференції у міськвиконкомі Всеволод Гаврильчук.

Всеволод Гаврильчук, директор КП«Бердичівтеплоенерго»: "Підприємство повинно відкрити лише 1 розподільчий рахунок, на який повинні надходити усі кошти, які підприємство одержує за теплопостачання з урахуванням алгоритму розподілу коштів. 60 % з цього рахунку повинно автоматично відраховуватися і надходити в ДК "Газ України". Крім того, в угоді є ще інші жорсткі для підприємства умови: воно повинно звітувати про розподіл, тобто надходження та використання коштів. Розпорядником коштів, які надходять на рахунок підприємства, має стати фактично ДК "Газ України".

За невиконання умов додаткової угоди підприємство автоматично мають оштрафувати на 800 тисяч гривень. Якщо не будуть своєчасно надані докази на перерахування коштів, накладається додатковий штраф. Як наслідок, підприємству може загрожувати невиконання інших зобов’язань та невиплата заробітної плати, підсумував Всеволод Гаврильчук. Крім того, залишається борг за 2006 рік - 2 мільйони 700 тисяч гривень. Подібні проблеми мають також інші теплопостачальні підприємства України, інформував керівник "Бердичівтеплоенерго".

Міський голова назвав ситуацію критичною. Такої, каже він, ще не пам’ятає за роки своєї роботи.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: "Ми вперше за всі роки на 100 відсотків розрахувалися за попередній опалювальний сезон, а нас заганяють у такі кабальні умови. Ми будемо відстоювати інтереси міста, бо можемо втратити це підприємство".

У вівторок міський голова зустрівся із керівництвом ДК "Газ України" з питання укладання додаткової угоди.

Всеволод Гаврильчук, директор КП«Бердичівтеплоенерго»: "Займалися вирішенням цього питання у Києві, у ДК "Газ України" шляхом переговорів міського голови з генеральним директором ДК "Газ України" Сергієм Зубовим та директором з питань роботи теплогенеруючих підприємств Михайлом Заславським. Міський голова знайшов порозуміння з ними. Домовлено, що питання укладання додаткової угоди буде вирішено на більш сприятливих для нашого підприємства умовах. Але за умови, коли воно повністю розрахується за спожитий у жовтні газ".

На сьогодні, говорить Всеволод Гаврильчук, підприємству залишається сплатити за спожитий у жовтні газ ще 400 тисяч гривень.

Всеволод Гаврильчук, директор КП«Бердичівтеплоенерго»:

"Якщо ці умови ДК "Газ України" будуть виконані, то підприємство зможе працювати у більш сприятливих умовах, і питання додаткової угоди щодо відкриття розподільчого рахунку буде відкладено".

Єдині ресурси, підкреслює керівник "Бердичівтеплоенерго", - це платежі населення міста, від яких залежить подальше опалення житлових будинків.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0