Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Поліцейські упродовж доби виявили у двох осіб наркотики
Chatbox Диана Ивасенко
А почему вы не рассказываете,ка ...
Time 14:04 - 17-05-2020
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Жодних зрушень, підкупи, порушення та покривання: у ролі обвинувача – матір загиблої Юлії Звєздіної

Time Додано: вівторок, 25 черв. 2019, 19:54 ( 11 міс. назад )

У справі загиблої у січні 2018-го року Юлії Звєздіної – жодних зрушень, досудове розслідування зійшло на «нуль», частина тих, хто мають з’ясувати правду та покарати злочинців, підкуплені. У ролі обвинувача – матір загиблої Юлії Ірина Білецька та численні знайомі її та її покійної доньки – вони знову зібралися біля місцевої прокуратури. За кримінальною справою, нагадаємо, проходять чоловік Звєздіної Святослав Козак, його рідна сестра Світлана Кустовецька та Володимир Рущиць, котрі на момент смерті молодої жінки перебували у квартирі, на місці трагедії. Був там і 7-річний син Юлії Давид. Одне зі звинувачень пані Ірини стосується диска зі свідченнями хлопчика: під час досудового розслідування слідчі, начебто, його не відкрили, і нині захист обвинуваченого заявляє, що не знайомий з його змістом, обурюється жінка, як результат – суд не бере свідчення Давида до уваги.

Жодних зрушень, підкупи, порушення та покривання: у ролі обвинувача – матір загиблої Юлії Звєздіної

Наразі, Кустовецькій змінили запобіжний захід та звільнили з-під варти, а Рущиць проходить за справою як свідок, а не як співучасник, продовжує Ірина Білецька.

Наступне, що категорично не влаштовує учасників акції: правоохоронці кваліфікували справу, як «Вимагання». А треба було би як «Розбій», переконані.

Як і минулого разу, акція переміщається до кабінету керівника місцевої прокуратури Вадима Кожухаря. Там пані Ірина повторює усе озвучене вище. Її попередні адвокати виявилися купленими й увійшли у зговір, додає, а вільна Кустовецька погрожує вже її другій доньці.

Слідство ведеться з порушеннями, прокуратура все покриває, продовжує матір загиблої, на поїздку на суди вона вимушена викидати купу грошей.

Зрештою, змогу відповісти отримує Вадим Кожухар.

Його відомство, як жодне інше, зацікавлене у справедливому розгляді справи, намагається донести прокурор, і як свідчення цьому – передача справи до суду та наполягання на тому, аби Кустовецьку залишали під вартою. А щодо кваліфікації «Вимагання», а не «Розбою», то так – це їхня позиція.

Законом не передбачена присутність прокурорів та слідчих при розтині та судмедекспертизі, продовжує Кожухар, а ознайомлення з диском не зняте з порядку денного: позиція сторони обвинувачення – диск є допустимим доказом. Та й висунуте обвинувачення у вбивстві ніхто не знімав.

Справа прокуратури – досудове розслідування та судовий розгляд, нагадує прокурор, і сторона обвинувачення вимагає максимальне покарання. Ну а те, чому справа рухається саме так, а не інакше – питання до суду. Те, що заява адвоката щодо диску не означає не взяття його змісту до уваги судом, намагається донести ще один прокурор – Олександр Білецький.

Зі слів Олександра Білецького, зі змістом диска ознайомлюватимуться вже на найближчому засіданні суду, що відбудеться 25 червня, о 16:30, у Житомирі.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0