Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Жінок Бердичівського району привітали з 8 Березня

Time Додано: п'ятниця, 05 бер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Жінка... Одне лише слово, в якому зібрані ніжність, любов, теплота... Жінок потрібно оберігати, пестити, кохати і, звичайно, щодня дарувати свято. У будні чоловіки, можливо, і намагаються так робити. А от 8 Березня, вони стають особливо уважними до своїх прекрасних половинок. Дарують їм квіти, говорять безліч компліментів та ще й співають пісень про кохання.

Жінок Бердичівського району привітали з 8 Березня

Саме піснями, танцями та жартами вітали з Міжнародним жіночим днем усіх представниць слабкої статі Бердичівщини працівники Районного будинку культури. Кожна жінка завжди піклується, перш за все, про родину, про дітей, про роботу. Про себе вона думає в останню чергу, вважають артисти. Коли готували концерт, хотіли, щоб присутні у залі красуні згадали, що вони жінки, прекрасна половина людства.

Наталія Северенчук, художній керівник Районного будинку культури: «Ми трішки вставили жартів тому, що жінки прцюють, віддають праці усю свою душу, і є буденність. Ми її не помічаємо, а такі сценки піднімають настрій. Єдине, що хотілося б, аби чоловіки пам’ятали, що кожна жінка бажає кохання, і хоче знати, що вона комусь потрібна.»

Сільська жінка — загартована у важкій праці, вона не боїться яскравих сонячних променів, не жахається брудної та подекуди чоловічої роботи. Ким вона тільки не буває: і богинею, і берегинею, і продовжувачкою людського роду. За натхнення, що його жінки дають чоловікам, за їхню невтомну працю керівники району нагородили трудівниць подяками та грамотами. Чергові чотири мешканки Бердичівщини отримали звання “Матері-героїні”. Це найменше, що можна зробити для жінок у такий святковий день, говорять представники влади.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «Цей день, що наближається, пов’язаний із жіноцтвом і є тим теплом, якого ми, чоловіки, завжди чекаємо. Завдяки жінкам ми отримуємо те, що робить нас сильнішими, ввічиливішими, покладистими. Це ми беремовід жінок, а віддаємо чимось іншим.»

Сучасна жінка дещо відрізняється від жінки минулих сторіч. Інколи здається, що у неї все є, і їй нічого не потрібно, а те, чого немає, вона або знайде, або зробить власноруч. Це хибна думка, кажуть самі жінки.

Валентина Михайленко, директор Районного будинку культури: «На мою думку, жінці потрібна увага і самовпевненість. Жінка має знати, що вона сильна, стійка, рішуча. Всі проблеми, що трапляються на її шляху, вона подолає. Хотілося б, щоб жінки завжди могли за себе постояти. А чоловіки потрібні,щоб підтримувати нас та кохати.»

Як кажуть винуватиці свята, чоловікам потрібно іншим поглядом дивитися на жінку, бути уважнішими до неї, кохати її. Тоді вона для них зверне гори, ще більше прикрасить їхнє життя і завжди буде вірною та люблячою дружиною, подругою, матір’ю, бабусею і навіть тещею.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0