Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Жінка = весна = кохання - лейтмотив міського свята

Time Додано: вівторок, 11 бер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Із натхненних слів та романтичних мелодій розпочалася святкова програма “Жінка — перлина кохання” на честь найкращих жінок у світі — бердичівлянок. Зала міського Палацу культури не вміщала всіх бажаючих. Більша частина з них - жінки. Так вже повелося, що за декілька днів до 8 березня представниць прекрасної статі почали поздоровляти всюди: на роботі, у навчальних закладах та вдома. Для жінок та дівчат лунають найкращі вітання зі сцени. Вони - у центрі уваги. Які асоціації викликає свято Восьме березня у чоловіків Бердичева?

Жінка = весна = кохання - лейтмотив міського свята

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: "Дуже гарне, чудове свято, коли будь-якому чоловіку потрібно здавати екзамен. Я, як чоловік, що здає цей екзамен кожний рік, хотів би побажати всім чоловікам здати його успішно. Щоб цілий рік наші кохані могли жити щасливо і бачити, що поруч - саме той чоловік, який готовий до цього екзамену".

Анатолій Тетьоркін, художній керівник народного духового оркестру заводу “Прогрес”: “Свято 8 Березня для мене асоціюється із моєю мамою, мамами всієї України, всього світу, з усіма жінками, дітками. З усім жіночим світом, який нас оточує і приносить красу, насолоду спілкування з ними, любов і все найкраще!"

Міські чоловіки кажуть: це свято - символ не лише календарної весни. Вона панує і в душі.

Анатолій Терефеєв, головний лікар ЦМЛ: "Це свято асоціюється із весною, із тим, що в цей час можна сказати незвичайні, добрі слова, на які ми іноді буваємо скупі, своїм жінкам: дружині, дочці, мамі, тещі, людям, із якими разом працюєш. І поздоровити їх!"

Олексій Ястремський, голова Бердичівської міської партійної організації ВО "Батьківщина": "Таке прекрасне свято - це весна, тепло, сонце, мама, рідні, близькі. І обов’язково - квіти і гарні жінки".

Саме весною, кажуть чоловіки, жінки розцвітають, мов квіти. А для винуватиць свята 8 Березня - це тепло, сонце і кохання.

Алла Печковська, бібліотекар дитячої бібліотеки: "Це свято жінок, по-перше, а, по-друге, - це свято і чоловіків. У цей день вони обов’язково повинні пригадати, що у цьому світі є жінки, згадати про їх призначення. І це, звичайно, - свято подарунків!"

Таким подарунком жінкам Бердичева став концерт у Палаці культури. Його лейтмотив - “любви все возрасты покорны". Мистецька програма була сповнена магії краси та почуттів - визнали присутні у залі. Від чоловіків Бердичева міський голова привітав прекрасних дам із Міжнародним Жіночим днем.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: "Ви, дійсно, - найкращі! Ми, дійсно, вас любимо. І це свято - для вас! Зі святом вас!"

Представниці прекрасної статі чекають на Восьме березня приємних сюрпризів від чоловіків. І, звичайно, подарунків.

Ірина Романюк, завідуюча ДНЗ № 5: "Я очікую на увагу, усмішки, розуміння і кохання від рідних, близьких людей".

Тетяна Щенявська, солістка МПК: "Як усі жінки - на гарне ставлення і кохання. І щоб діти були здорові - це для мене найкращий подарунок!"

Алла Печковська, бібліотекар дитячої бібліотеки: "Це повинні бути походи до лісу за пролісками. Прогулянки містом. Хто на що гаразд!"

Жінок потрібно поздоровляти цілий рік і з кожного приводу. І дарувати їм не тільки компліменти, а й гарні вчинки — такої думки бердичівляни.

Анатолій Терефеєв, головний лікар ЦМЛ: "Завжди намагаюсь запитати, щоб усім було цікаво, щоб своїм подарунком принести радість. Щоб він був приємним і доречним".

Анатолій Тетьоркін, художній керівник народного духового оркестру заводу “Прогрес”: “Найкращий подарунок для жінки, я вважаю, - троянди, квіти і найтепліші слова. Це найкращий подарунок!"

Жінка завжди залишається жінкою, незалежно від віку: загадковою і неповторною, довели учасниці міського концерту своїми майстерними виступами.

Бердичівляни-чоловіки кажуть жінкам міста: спасибі вам, найдорожчим та найчарівнішим, за те, що ви є. І вітають зі святом!

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: