Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Жінка — перлина кохання” - із такою назвою у Бердичеві пройде концерт на честь жінок міста

Time Додано: вівторок, 04 бер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Напередодні 8 Березня на усіх представниць прекрасної статі нашого міста чекає концерт “Жінка — перлина кохання”. У приміщенні міського Палацу культури імені Олексія Шабельника 7 березня о 15 годині для них пройде свято весни і любові. Програма має бути романтичною і неповторною, обіцяють організатори цього дійства. Воно відбуватиметься на фоні залитої сяйвом мушлі.

“Жінка — перлина кохання” - із такою назвою у Бердичеві пройде концерт на честь  жінок міста

Ірина Гончарова, головний режисер МПК: “Мы старались, чтобы этот концерт, а он таким и должен получиться, был абсолютно непохожим на предыдущие. Он будет называться “Женщина — жемчужина любви”. Самая главная роль женщины, конечно же, - это мать, жена. Но мы хотим в этом концерте показать всем женщинам, что они — просто женщины, которых любят. Будет много прекрасных слов, цветов, красивой музыки. Много мужчин на сцене будут поздравлять женщин”.

Для створення ілюзії морської стихії на святі використають 50 метрів блакитного шовку. Освітлювачі застосують різноманітну ілюмінацію, яка буде імітувати водний простір.

Святкову програму до Міжнародного жіночого дня протягом місяця готували понад 100 чоловік колективу міського Палацу культури. У концерті також візьмуть участь представники Будинку дитячої та юнацької творчості імені Олександра Разумкова та педагогічного коледжу.

Ірина Гончарова, головний режисер МПК: “Я думаю, что этот концерт понравится. Мы его долго готовили. Болеем за него, не спим, поверьте, ночами. Каждый день — это новые идеи, чуть ли не каждую минуту меняется сценарий. Мы надеемся, что это будет просто шедевр”.

5 чоловіків-ведучих: Володимир, Олександр, Євген та два Андрії — будуть дарувати жінкам найтепліші слова. На репетиціях вони шліфують кожне речення. А царювати на сцені має кохання, говорять ведучі.

Андрій Молчанов, ведучий: “Кожне свято — особливе. Це свято — жіноче. Я маю показати любов до жінок. Ірина Миколаївна просила нас згадати, як ми колись закохувалися, щоб це кохання передати усім жінкам. Щоб вкласти його в усі слова, які ми маємо сказати. Це ми будемо робити не офіційним тоном, а передавати жінкам теплі почуття”.

Подарунком для бердичівлянок також стане тижнева виставка “На творчість надихає жінка”. Починаючи із 7 березня, члени Спілки вільних художників “Вернісаж” покажуть свої кращі роботи. Вони присвячені її величності жінці.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0