Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Жахливий кінець або жах без кінця...

Time Додано: понеділок, 15 вер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Такою бачить політичну ситуацію у державі народний депутат України від фракції “НУ-НС”, заступник голови партії “Єдиний Центр” Леся Оробець. Політик вирішила поділитися власними враженнями від подій, що відбуваються у парламенті, та висловити позицію своєї фракції на зустрічі із представниками місцевих ЗМІ. Те, що нині відбувається у стінах Верховної Ради, є демонстрацією того, як люди домовляються і потім ці домовленості порушують. Головна проблема, на думку народної обраниці, у тому, що окрім цього порушуються обіцянки, що їх свого часу політики давали виборцям.

Жахливий кінець або жах без кінця...

Леся Оробець народний депутат України (партія “Єдиний Центр”): “Мене завжди цікавило — де та межа між політтехнологіями, між тим, що люди бачать по телевізору, і тим, коли вони починають думати власною головою.”

Дострокових виборів у фракції “НУ-НС” не бажають, наголосила Леся Оробець. Мотивують тим, що народ втомився від подібних струсів. Щодо виходу із коаліції, зазначила вона, то на це були свої причини.

Леся Оробець народний депутат України (партія “Єдиний Центр”): “Після того, як ми 5 разів 2-го вересня намагалися достукатися до наших партнерів по коаліції, щоб обговорити і ухвалити спільне рішення, ... все це було відвергнуто, і був проголосований ряд законів, про які ми не те що не домовлялися, а які були написані буквально “на колінах”. Після цього було прийняте дуже важке для нас рішення про вихід із коаліції.”

Окрім вищевказаної низки законів, зазначила представниця “Єдиного Центру”, колишні партери відмовились підтримати проект рішення щодо подій у Грузії. Ні один із п’яти його варіантів, які запропонували “нунсівці”, їх не влаштував. БЮТ і Партія Регіонів стають все ближчими одне до одного, констатувала Леся Оробець. На її думку, існує висока ймовірність того, що саме вони разом із комуністами утворять нову коаліцію. У “Нашій Україні-Народній Самообороні” готові розглянути можливість свого повернення, але це відбудеться за абсолютно нових умов.

Леся Оробець народний депутат України (партія “Єдиний Центр”): “Я не впевнена у тому, що я і мої колеги по фракції, які в ту ніч проголосували за вихід із коаліції, готові повернутися у ту саму коаліцію, яка була до цього моменту. Ми не готові нести відповідальність за владу, коли нас не чують, коли домовляються про одне, а у сесійній залі відбувається зовсім інше.”

Заступник голови “Єдиного Центру” відповіла на запитання стосовно подальшої долі своєї партії. У деяких ЗМІ з’явилася інформація, що сам Президент, начебто, оголосив про необхідність її розформування. Леся Оробець народний депутат України (партія “Єдиний Центр”): “Йшлося не про засідання фракції, а про зустріч із Президентом, на якій була присутня більшість фракції. Йшлося не про розформування “Єдиного Центру”, ... а, навпаки, про об’єднання, про створення єдиної партії. І у даному випадку “ЄЦ” абсолютно готовий до цього процесу.”

Одночасно проводити парламентські і президентські вибори недоцільно, переконані у фракції “НУ-НС”.

- Ваші політичні опоненти, і поки що партнери, заявляють про те, що було б непогано провести їх одночасно.

- Ось бачите, наші політичні партнери, знову не порадившись із нами, пропонують щось...

Прес-конференцію Леся Оробець завершила тим, чим почала. Вона ще раз закликала українців думати головами, а не телевізором.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0