Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Завершився третій тур ДЮФЛ. Бердичівляни «розбили» суперників з Київщини

Time Додано: вівторок, 22 вер. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Тривають змагання дитячо-юнацької футбольної ліги. За перше місце у ній борються десять команд із пяти областей України. Честь нашого міста захищають вихованці ДЮСШ 93-го і 95-го років народження.

У третьому турі першості бердичівляни зустрілись із командою “Холд-Любомир” із Київщини. Вже з перших хвилин матчу стало зрозумілим, що господарі налаштовані серйозно: боротьба здебільшого точилась на половині поля суперників. Якби не вправність їхнього воротаря, який майстерно відбивав удари, вихованці Олександра Репутацького могли забити щонайменше три голи вже у першому таймі. А так – реалізували тільки одну можливість.

Гра змусила глядачів похвилюватися не лише за рахунок, але й за стан здоров’я деяких футболістів. Гравцям “Любомиру” допомоги лікаря команди було виявилося замало - настільки серйозними були отримані травми. На поле викликали медиків “Швидкої”.

У перерві тренер бердичівлян порадив юнакам звертати більше уваги на паси, бо футбол без них – не футбол. Певні технічні недоліки помітив і директор ДЮСШ Олександр Підгорчук, який уважно стежив за перебігом подій на полі.

Олександр Підгорчук, директор ДЮСШ м.Бердичева: “Завжди у футболі є помилки. І кожен гравець разом із тренером і сам особисто має проаналізувати свою гру, щоб уникати їх у подальшому. Це і перетримка м’яча, і невчасно відданий м’яч. Таке трапляється можливо через дитяче натхнення, вони трохи переграють”.

Наші земляки, здається, прислухались до усіх порад і на перших хвилинах другого тайму відправили мяч у ворота суперників. Ті ще не встигли від нього оговтатись, як отримали ще один гол. Чергову хвилю оплесків та схвальних вигуків з трибун почули бердичівляни через три хвилини, коли мяч знову влетів у сітку гостей.

Дати відсіч і забити хоча б мяч престижу любомирівцям 93-го року народження не вдалося. Так само як їхнім меншим колегам. З рахунком 3:0 вихованці Анатолія Гуменюка вщент розбили гостей 95-го року народження. Попереду у наших спортсменів ще багато ігор, у тому числі з більш сильними суперниками.

Олександр Підгорчук, директор ДЮСШ м.Бердичева: «Дуже складна група в цьому році. У нас є дві команди з Черкас, Чернігова, Житомира і Вінниці. Ми не вперше виступаємо і знаємо ці команди. Звичайно, буде важко, але ми сподіваємось, що наші хлопці теж не гірші”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков