Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Завершився ІІІ заключний етап конкурсу “Сузір’я Бердичева”.

Time Додано: п'ятниця, 23 квіт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У ньому діти показували свої здібності у хореографії. До цього були конкурси вокалу та театрального мистецтва. Переможці двох попередніх етапів уже визначені, журі залишилось лише обрати кращих танцюристів Бердичева. Зробити це їм буде дуже складно, вважають організатори, оскільки на танцювальні таланти місто є чи не найбагатшим у області, хоча вокалістів та, можливо, майбутніх акторів Бердичів має також чимало. Усі три етапи, були хвилюючими та захоплюючими, говорить директор Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова Олена Боровська.

Завершився ІІІ заключний етап конкурсу “Сузір’я Бердичева”.

Олена Боровська, директор ЦПО ім. О. Разумкова: «Кожна номінація до душі тому, що в усіх є свої таланти, цікаві знахідки. Ми є організаторами, тож переймаємося кожним етапом. Важливі усі три: і вокал, і театр, і хореографія. А у поєднанні — це велике свято. Юні таланти можуть показати себе і сформувати у собі впевненість.»

Кожен колектив, який виступав на сцені, показав високий рівень майстерності. Як і у попередніх етапах, першими підкорювали журі наймолодші учасники — віком від 6 до 9 років. Після — середня група. Саме у ній завойовувала глядачів та журі пара із запальними танцями.

Прекрасна половина цієї пари Анастасія Верховлюк вважає, що на сцені вони із партнером виклалися на всі 100. Та оцінювати їхній виступ — це виключно право журі, тож Настя сприйме будь-які бали. Тим більше, це не перший її конкурс.

Анастасія Верховлюк, конкурсантка: «Вже посідала і перші місця, і їздила на Чемпіонати України з бальних танців, і брала участь в різних конкурсах у Києві. На мою думку, подібні конкурси дають талановитим дітям пізнати світ і творчо розвинутись.»

Одна із наймолодших учасниць середньої групи Катерина Бойко мріє стати або танцюристкою, або співачкою. Вдома, розповідає дівчина, вона завжди щось наспівує і сама придумує під пісню танець. Останнє заняття для Каті — найулюбленіше, хоча на репетиціях одразу виходить не все.

Катерина Бойко, конкурсантка: «Іноді репетиції бувають довгими, я втомлююся, але після цього ми гарно виступаємо і отримуємо велике задоволення. Мені здається, що ми гарно виступили. Трішки не виходило, але я гадаю, щи ми виправилися і добре станцювали.»

Учасники старшої вікової групи були більш досвідченими конкурсантами, кажуть члени журі. Тому і обрати з них найкращого, мабуть, було найважче. Усі результати та підсумки трьох етапів “Сузір’я Бердичева” оголосять 30-го квітня на заключному гала-концерті. Цього ж дня відбудеться і презентація Центру позашкільної освіти — закладу, що поєднує у собі розмаїття дитячих талантів.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0