Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Завершився ІІ Відкритий чемпіонат Бердичівського району з міні-футболу

Time Додано: п'ятниця, 26 бер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Протягом п’яти місяців на спортивному майданчику у Гришківцях проходив ІІ Відкритий чемпіонат Бердичівського району з міні-футболу. У турнірі брали участь 16 команд. Організатори кажуть: географія чемпіонату розширилася. Разом із командами району грали 4 команди з Бердичева та 1 з Вінницької області. До фіналу дійшли не усі 16, деякі з тих чи інших причин вибули. Чемпіонат завершився і визначив переможця ти призерів. Третє місце та бронзові медалі отримала команда з району “Колос”. Друге місце та срібло — футболісти з Бердичева — “Ветеран +”. Першими, як і у минулому чемпіонаті, стали гравці команди “Пілецький-Коломієць”. Вони і отримали золото турніру. Дехто з переможців футбол вважають своїм життям. Віддають йому більшу частину вільного часу. Мабуть саме тому і здобули перемогу над молодими гравцями.

Завершився ІІ Відкритий чемпіонат Бердичівського району з міні-футболу

Валентин Пілецький, гравець команди “Пілецький-Коломієць”: «Через те, що ми вдруге виграємо у турнірі, вважаю, що перемагає досвід. Хочу подякувати усім своїм гравцям, які професіонально поставилися до своєї справи. Вдячний також організаторам турніру та своєму другу Андрію Коломійцю, який надав нам спонсорську допомогу.»

Загалом, говорять представники влади, спорт у Бердичівському районі усе більше та більше розвивається. Вони мають надію, що чемпіонат з міні-футболу стане доброю традицією і для гравців, і для організаторів.

Віктор Лащук, нач. відділу сім’ї, молоді та спорту Бердичівської РДА: «Ми проводимо масові змагання з міні-футболу, вперше проходив чемпіонат з великого футболу, де взяли участь 8 команд. Думаю, що цей вид спорту поступово відроджується на теренах Бердичівського району. І ми ставитимемо питання, щоб наші вихованці брали участь у змаганнях Житомирської області.»

Паралельно з чемпіонатом Бердичівського району проводилася першість міста з міні-футболу. У керівників району виникла ідея провести ряд спільних ігор, де спортсмени зможуть показати, хто на що здатен.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «Запрошую і міське керівництво, і спортсменів Бердичева взяти участь у грі між переможцями міста та району. Це можна зробити на майданчиках у Гришківцях та на Червоній горі. Переможець отримає кубок міського голови та районного голови. Можливо, цей кубок стане перехідним.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0