Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Завершився ІІ Відкритий чемпіонат Бердичівського району з міні-футболу

Time Додано: п'ятниця, 26 бер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Протягом п’яти місяців на спортивному майданчику у Гришківцях проходив ІІ Відкритий чемпіонат Бердичівського району з міні-футболу. У турнірі брали участь 16 команд. Організатори кажуть: географія чемпіонату розширилася. Разом із командами району грали 4 команди з Бердичева та 1 з Вінницької області. До фіналу дійшли не усі 16, деякі з тих чи інших причин вибули. Чемпіонат завершився і визначив переможця ти призерів. Третє місце та бронзові медалі отримала команда з району “Колос”. Друге місце та срібло — футболісти з Бердичева — “Ветеран +”. Першими, як і у минулому чемпіонаті, стали гравці команди “Пілецький-Коломієць”. Вони і отримали золото турніру. Дехто з переможців футбол вважають своїм життям. Віддають йому більшу частину вільного часу. Мабуть саме тому і здобули перемогу над молодими гравцями.

Завершився ІІ Відкритий чемпіонат Бердичівського району з міні-футболу

Валентин Пілецький, гравець команди “Пілецький-Коломієць”: «Через те, що ми вдруге виграємо у турнірі, вважаю, що перемагає досвід. Хочу подякувати усім своїм гравцям, які професіонально поставилися до своєї справи. Вдячний також організаторам турніру та своєму другу Андрію Коломійцю, який надав нам спонсорську допомогу.»

Загалом, говорять представники влади, спорт у Бердичівському районі усе більше та більше розвивається. Вони мають надію, що чемпіонат з міні-футболу стане доброю традицією і для гравців, і для організаторів.

Віктор Лащук, нач. відділу сім’ї, молоді та спорту Бердичівської РДА: «Ми проводимо масові змагання з міні-футболу, вперше проходив чемпіонат з великого футболу, де взяли участь 8 команд. Думаю, що цей вид спорту поступово відроджується на теренах Бердичівського району. І ми ставитимемо питання, щоб наші вихованці брали участь у змаганнях Житомирської області.»

Паралельно з чемпіонатом Бердичівського району проводилася першість міста з міні-футболу. У керівників району виникла ідея провести ряд спільних ігор, де спортсмени зможуть показати, хто на що здатен.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «Запрошую і міське керівництво, і спортсменів Бердичева взяти участь у грі між переможцями міста та району. Це можна зробити на майданчиках у Гришківцях та на Червоній горі. Переможець отримає кубок міського голови та районного голови. Можливо, цей кубок стане перехідним.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0