Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Завершився 2-й етап проекту «Школи волонтерів»

Time Додано: неділя, 25 квіт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Бердичівський осередок Корпусу Миру США в Україні та громадські організації «Фенікс» й «Воскресіння» відзначили завершення другого етапу спільного проекту під назвою «Школа волонтерів». Проект діяв 4 місяці, в його рамках викладався цілий ряд тренінгових занять. Під своїм прапором Школі вдалося зібрати студентів, підприємців, пенсіонерів, державних службовців.

Завершився 2-й етап проекту «Школи волонтерів»

Джессі Салпетер, волонтер БМГО «Фенікс»: «В рамках этого проекта мы провели занятия по «Методике проведения тренингов», «Работе в команде», «Менеджменту и планированию» и ряду других. Идея создания проекта возникла у нас с руководителем «Феникса» Любой Трибун во время поездок в Киев на волонтерские тренинги. Учитывая небольшое количество волонтеров в Бердичеве, мы решили создать такой проект, результатами которого я очень довольна.»

Віталій Скороход, провідний спеціаліст Житомирского МЦСССДМ: «Мені як посадовій особі місцевого самоврядування навіть приємно налагоджувати зв’язки з громадськими організаціями, зокрема з «Феніксом» та «Воскресінням». Інформація, яку я тут отримав допомогла мені систематизувати свої знання... Ми проходили тут досить цікаві предмети: «Управління під час змін», «Пошук ресурсів», «Написання проектів»... Ситуація фінансова нині у країні непроста, тому залучення грошових коштів різних фондів вважаю дуже доречним.»

Вони стверджують, що працювали не для «галочки». Про це свідчать умови отримання сертифікату, згідно яких кожен повинен був підготувати й захистити свій проект, що його реально можна втілити у життя. Близько 20-ти командних та особистих робіт представили учасники «Школи волонтерів» на розгляд спеціальної комісії. Тематика найрізноманітніша: від поліпшення екології у місті до страйкболу, від заохочення до здорового способу життя до створення у місті справжнього театру. А чому б і ні, вважає одна з авторів цього проекту Олена Шевчук. Волонтерка прагне, аби молодь активізувалась, аби гарні традиції Бердичева, зокрема театральні, не зникли. Для початку проектанти збираються провести у місті щось на кшталт театрального фесту.

Олена Шевчук, учасниця «Школи волонтерів»: «Согласно истории Бердичева, театр здесь уже был — на базе теперешнего районного Дома культуры. Нам хочется восстановить эту добрую традицию. Актеров в труппу мы отберем в процессе фестиваля, режиссеры у нас уже есть — несколько кандидатов рассматривают соответствующие предложения. »

Вже наступного дня після урочистого випровадження на пенсію, людина, тим більш, якщо вона не має сім’ї, залишається сам-на-сам із самотністю. Лариса Ейсмонт знає, як розірвати це замкнене коло. Потрібно створити клуб...

Лариса Ейсмонт, учасниця «Школи волонтерів»: «Ми надумали створити своєрідний клуб, де люди похилого віку могли б навчитися іноземній мові, роботі з комп’ютером й т. п. Нині вік комп’ютеризації, тому володіючи відповідною грамотою, пенсіонери, можливо, зможуть знайти собі роботу, самореалізуватися. Хочеться також подбати про дозвілля людей про надання їм цілого ряду послуг — психолога, юриста.»

Якщо ці проекти будуть втілені у життя, на бердичівлян чекає багато цікавого, хоча й дещо незвичного, переконані волонтери. Головне, на їхню думку, досягти того, аби суспільство стало більш активним, позитивним та успішним. Як «Школа волонтерів».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0