Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Завершилося перше коло чемпіонату району з міні-футболу серед команд першої ліги

Time Додано: неділя, 12 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

По 9 зустрічей провели у першості Бердичівщини з міні-футболу команди, які виступають у 1-й лізі. І хоча організатори турніру позиціонують їх, як дещо нижчих за класом від тих, хто виступає у лізі вищій, атмосфера на майданчику під час першолігових поєдинків не менш спекотна, а жагою до перемоги тутешні клуби аж ніяк не поступаються своїм іменитішим колегам.

Завершилося перше коло чемпіонату району з міні-футболу серед команд першої ліги

Невеличку сенсацію створив на першості один із її учасників — клуб із Бердичева “S.W.S.”. Команда складається виключно із найвідданіших фанів ФК “Бердичів”, і, напевно, мало хто міг спрогнозувати, що “футбольні хулігани” зададуть усім жару не своїми витівками, а досить пристойною грою. Та факт залишається фактом: шість перемог дозволили “S.W.S.” сягнути верха турнірної таблиці і доволі міцно на ньому закріпитися.

Перше коло лідери першості догравали з маркушівською “Нивою”. Те, що маркушівці — “середнячки” першості, аж ніяк не відобразилося на ході зустрічі: 40 хвилин очі глядачів ледь встигали слідкувати за м’ячем — усе відбувалося стрімко й захоплююче. Грубощів на майданчику не було, але ігрових ситуацій, що призводили до штрафних, вистачало. Кілька м’ячів влетіло до воріт саме після виконання “стандартів”. Першими, власне, відзначилися представники “S.W.S.”, та маркушівці незабаром їх наздогнали. Андрій Данилюк вивів команду фанів уперед, та за деякий час “Нива”, дякуючи Олександру Гончаруку, знову вирівняла рахунок. Такої недбалості фортуна “червоним” не вибачила, благословивши “помаранчевих” ще на 2 м’ячі. Лише лідери першості скоротили відрив, як Петро Жук, який протягом гри показав себе голкіпером самовідданим й надійним виявився безсилим проти чергового удару. 5:3... Часу до завершення гри залишалося все менше і “S.W.S.”, здавалося, робив усе можливе, аби не піти з поля переможеним. У цьому їм дещо допоміг суперник, порушивши правила у своїй штрафній. Юрій Сафонов був нещадним.

На останніх хвилинах гри “Нива” не змогла втримати перемогу: фани все ж таки довели зустріч до 5:5. Гра, здається, сподобалася усім. Шкода, звісно, втрачених перемог, але ж драйв і насолоду від шаленого футболу також не слід скидувати з рахунків, а у цьому двобої вистачало і того, й іншого.

Євген Погорєлов, представник команди “S.W.S.” (м. Бердичів): “Дякуємо організаторам за те, що дозволили нам — бердичівській команді — грати у першості району. Ми не знаємо, як завершиться наступна після нас гра, але поки що ми на І місці, що є для нас певною несподіванкою... Сьогоднішня гра вийшла напруженою. Але у нас є азарт і всі грають на повну.”

Олександр Гончарук, капітан команди “Нива”(с. Маркуші): “Перше коло чемпіонату ми завершили набагато краще, аніж минулого року — зараз ми вийшли на 5 місце. Сьогоднішня гра вийшла непоступливою, що й зрозуміло — ми грали проти лідера. Рахунок 5:5 засвідчив, що зустріч була безкомпромісною і стала окрасою дня.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0