Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Завершилася першість міста з футболу серед дівчат

Time Додано: субота, 20 жовт. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

Хто сказав, що футбол - суто чоловіча гра? На стадіоні "Шкіряник" усі бажаючи мали змогу переконатися у протилежному : там відбулися фінальні зустрічі першості міста з футболу серед учениць загальноосвітніх шкіл Бердичева. У двобої за 3-тє місце зійшлися футболістки 5-ї та 8-ї шкіл. Якщо техніка гри дівчат залишала бажати кращого, то за кипінням пристрастей та бажанням перемогти цей матч нічим не поступався хлопчачим поєдинкам. Били, правда, у ньому без підготовки, іноді замруживши очі, а якщо гравцям часом не вдавалося зупинити м’яча за правилами, - робили це руками. Приклавши чималі зусилля, футболістки 8-ї школи все ж таки "вирвали" перемогу з рахунком 2:0.

Завершилася першість міста з футболу серед дівчат

У фіналі зустрілися команди6-ї та 11-ї шкіл. І у цьому матчі паси були настільки рідкими, що коли вони все ж таки виконувались - на них не очікували. На полі царювала воістину сольна гра. Та були моменти, коли гравці об’єднувалися в одну силу, в результаті деякі голи забивали всім гуртом.

Повністю реалізувавши ігрову перевагу, з рахунком 5:0, перемогли дівчата із 6-ї школи.

Не дивлячись на певні тонкощі жіночого футболу, вболівальники не могли не відмітити майже професійні дії гравців команди-переможниці Тетяни Гончарук та Дарини Бесараб : у великій мірі, саме завдяки їхнім зусиллям, була здобута перемога, а гол з кутового, забитий Дариною, був виконаний у кращих традиціях англійського футболу.

Тетяна Гончарук капітан футбольної команди ЗОШ №6 : "Усі дівчата повинні займатися спортом, тому що завдяки цій грі іноді може повезти у житті, можна навіть побудувати кар’єру. Деякі дівчата у нас в Бердичеві грають краще за хлопців. Їм повинно бути соромно за це."

Такою грою може по праву гордитися Володимир Керносенко, тренер, який є визнаним спеціалістом жіночого футболу.

Володимир Керносенко тренер з футболу Бердичівської ДЮСШ : "Хотів би звернути увагу батьків на те, щоб вони не боялися відправляти своїх доньок до нашої спортивної школи, не боялися травм. Ми хочемо, щоб дівчатка ходили сюди, займалися спортом, опановували цю майстерність та виступали за наш рідний Бердичів."

Команди 6-ї, 11-ї та 8-ї шкіл отримали грамоти за призові місця. Ну а перехідний кубок цього року - в руках капітана команди школи №6 Тетяни Гончарук.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0