Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Завершення навчального року Бердичівська музична школа відзначила звітним концертом

Time Додано: середа, 28 трав. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

На сцені міського Палацу культури співочу та інструментальну майстерність демонструє колектив Бердичівської музичної школи. Завершення навчального року там традиційно відзначають звітним концертом. Більшість творів відома глядачам, адже викладачі та вихованці закладу є постійним учасниками майже усіх культурно-мистецьких акцій, що відбуваються у місті. Класика та композиції сучасних авторів, латиноамериканські ритми та українські національні мотиви — програма концерту широка та різнопланова. Слухачі оплесками нагороджували вихованців музичної школи, які засвідчили свою обдарованість та досконале володіння музичними інструментами.

Завершення навчального року Бердичівська музична школа відзначила звітним концертом

Навчання — це завжди непросто. Якщо ж до того воно пронизане творчістю, то така праця є особливою, вважає заступник міського голови Іван Демусь.

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови: “Я переконаний, що кожний із учнів Бердичівської музичної школи задоволений результатами цьогорічної праці. Думаю, що цих результатів вони досягли завдяки тому, що у закладі працюють творчі, самовіддані люди, і тому, що у наших дітей є близькі, які вміють підтримати та заохотити.”

Влада міста зробила музичній школі подарунок. Віднині один із кращих її учнів Владислав Лисюк радуватиме шанувальників мистецтва грою на новенькому ксилофоні.

Звичайно, особливим цей день був для випускників. 57 вихованців школи цьогоріч прощається зі стінами закладу. Дівчата та хлопці отримали свідоцтва про завершення музичної школи, а також грамоти і дипломи за перемоги та участь у конкурсах різного рівня. На знак пошани до рідного закладу та викладачів із їхніх вуст лунали вірші.

Лілія Молярчук випускниця Бердичівської музичної школи: “Вы нас учили видеть красоту, передавали знания, уменья. Спасибо вам за вашу доброту, за вашу строгость, мудрость и терпенье.”

Валерій Редчиць директор Бердичівської музичної школи: “Якщо говорити про особливості цього навчального року і про те, із якими здобутками ми підійшли до його завершення, то я нічим не можу виділити цей рік. Тому що кожен рік є для нас особливим. Завжди знаходяться свої особистості — яскраві, талановиті, творчі, які дійсно примножують славу нашої школи, славу свого міста...”

Слова подяки на адресу викладацького колективу та побажання подальшого успіху його вихованцям висловив Валерій Бабійчук, який цього разу виступив не у звичній ролі одного із керівників Бердичівського району, а від імені батьків випускників.

Валерій Бабійчук батько випускниці: “Я впевнений, що почуття прекрасного, яке відкрили перед вами чудові, талановиті та самовіддані викладачі, ви пронесете крізь усе своє життя. Ці почуття допоможуть вам бути щасливішими та переборювати усі життєві труднощі.”

Не забули того дня і про тих педагогів, які віддали рідній школі багато років натхненної праці і прививали сотням юних бердичівлян любов до музики.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0