Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Завдяки Президентским реформам життя та економіка Бердичівського району вийдуть на новий рівень

Time Додано: четвер, 01 лип. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Як зміниться життя у Бердичівському районі в контексті прийняття нової програми соціально-економічного розвитку, днями прогнозували і висували пропозиції «з приводу» чиновники та представники політичних сил райдержадміністрації. Її очільник Олег Шевчук розповів про проект програми, що його нещодавно розробила президентська команда відповідно до передвиборних обіцянок глави держави. Документ розрахований на 2010-2014 рр, здійснюватиметься у три етапи, на кожному з яких відбуватимуться суттєві зрушення у соціально- економічному житті країни. Якщо схарактеризувати програму коротко, то вона скерована на забезпечення належних умов для розвитку малого та середнього бізнесу, модернізацію інфраструктури, розвиток економіки і, як наслідок, поліпшення якості життя українців.

Завдяки Президентским реформам життя та економіка Бердичівського району вийдуть на новий рівень

Для цього слід провести низку реформ у вісімнадцяти напрямках, на кожному з них зупинився перший заступник голови райдержадміністрації Максим Самчик. Протягом найближчих п’яти років країні, Бердичівщини зокрема, доведеться пройти через вирівнювання пенсійного віку чоловіків і жінок, скорочення пільг із дострокового виходу на заслужений відпочинок, обмеження рівня максимальних пенсій, підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та доведення їх до економічного обгрунтованого рівня.

Запровадження податку на нерухомість та депозити, скорочення сфери застосування спрощеної системи оподаткування малого підприємництва. Планується, що наслідком реформування фінансового сектору стане відсутність різких стрибків курсу гривні та зменшення рівня інфляції. Особливі сподівання на нову реформу покладають податківці: до кінця поточного року високопосадовці обіцяють ухвалити новий податковий кодекс. Нинішнє законодавство дуже складне і заплутане, має більше сотні податків та зборів і незручне як для службовців, так і для підприємців, констатувала начальник Бердичівської ОДПІ Ірина Самборська.

Більшості майбутніх зрушень передуватимуть відповідні законодавчі зміни, орієнтовані на європейські стандарти. Хотілося б, щоб на етапі реалізації політики зберігали таку ж єдність, як роблять це на етапі планування програми, висловлюється голова депутатської фракції «Наша Україна» Валерій Бабійчук Адже більшість передбачених нею реформ не нові, а просто не втілені. Як, наприклад, у галузі освіти.

Валерій Бабійчук, голова депутатської фракції «Наша Україна»: «Я абсолютно підтримую той шлях, намічений у сфері реформ. Яким чином слід діяти в сфері освіти? Передусім шляхом ефективного використання бюджетних коштів, за рахунок підвищення рівня самостійності навчальних закладів щодо витрат. Також це оптимізація шкіл”.

Але оптимізувати не означає зовсім скоротити кількість шкіл на селі, продовжує політик. Це означає об’єднати кілька закладів з малою кількістю дітей в один на той термін, доки ця кількість знову не збільшиться. Діставатися до школи учні будуть автобусами, яких поки що три, але незабаром їх стане більше. Ці та інші питання і пропозиції, що виникли в ході обговорення програми та її майбутнього втілення на теренах Бердичівщини, учасники круглого столу передали до столиці, аби під час остаточного затвердження документу їх врахували.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0