Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Заслужені артисти України Ірина Шинкарук та Юрій Градовський виступили у Бердичівському госпіталі

Time Додано: вівторок, 16 січ. 2018, 16:27 ( близько 1 місяця назад )

Зустріч із піснею, насолоду від живого спілкування, справжню музикотерапію подарували ветеранам війни, які знаходяться на лікуванні й реабілітації у Бердичівському обласному госпіталі, заслужені артисти України Ірина Шинкарук та Юрій Градовський. Коли запросили їх до шпиталю, кажуть, ні хвильку не роздумували: зібрались – і поїхали. Їм не вперше виступати перед захисниками України.

Заслужені артисти України Ірина Шинкарук та Юрій Градовський виступили у Бердичівському госпіталі Заслужені артисти України Ірина Шинкарук та Юрій Градовський виступили у Бердичівському госпіталі Заслужені артисти України Ірина Шинкарук та Юрій Градовський виступили у Бердичівському госпіталі Заслужені артисти України Ірина Шинкарук та Юрій Градовський виступили у Бердичівському госпіталі Заслужені артисти України Ірина Шинкарук та Юрій Градовський виступили у Бердичівському госпіталі

Про земляків, вишневий чай у банячку на плиті, котрий уміло готує 90-літня мама, її тернову хустину, босоноге світле дитинство – пісні керівника ансамблю «Древляни», народного артиста України Юрія Градовського. Одна із них – «Донечка» на вірші Володимира Шинкарука – присвята Ірині Шинкарук.

Цікаво, що саме із Бердичева розпочався дебют відомої співачки у телеефірі. Тоді, згадує Ірина, їй було сім, приїхала із татом, відомим українським композитором, бардом, неперевершеним майстром слова Володимиром Шинкаруком.

Акапельно чи під музичний супровід, під час виконання авторських чи батьківських творів та народних пісень, здається, її голос звучить в унісон із серцями присутніх.

Вірш «Недаремно» написав Володимир Шинкарук, коли тільки розпочинались події на сході нашої країни. До 5-ти років боротьби із власною недугою додалась ще й біль війни – це геть підкосило здоров’я… Вже кілька років фестиваль «Пісенний Спас», що організовує у серпні Ірина Шинкарук, не тільки нагадує про прекрасну людину, талановитого актора, співака, викладача і батька Володимира Шинкарука, а й допомагає розкрити нові таланти Житомирщини. Два роки поспіль наші земляки, бердичівляни Олена Шинкар, Максим Романчишин і Богдан Пухальський ставали лауреатами фестивалю ім. Володимира Шинкарука.

Сама Ірина Шинкарук на сцені із 7 років, але ще змалку мріяла: буде вчителькою. Так і сталось. Сьогодні вона поєднує сцену із викладацькою діяльністю в університеті, де працював і лишив по собі добру пам’ять її тато, викладач-науковець Володимир Шинкарук. Цей рік обіцяє бути особливим для молодої співачки: вона чекає виходу у світ нової збірки «Сильніша на одне життя», у 2018-му – 25 років її творчої діяльності. Але то ще не все: найголовніше – вона втретє при надії, носить під серцем нове життя, братика чи сестричку своїм синочкам.

Жива музика, іноді краще за ліки, допомагає позбутися депресивних станів, а сльози – очистити душу, ауру, зняти сердечну біль. І сам розчулений, головний лікар шпиталю Павло Журбенко щиро дякує артистам і за подаровані книги Володимира Шинкарука «Дідове літо», і за гарний змістовний концерт, врешті, за свято душі.

Глядачі – працівники госпіталю і пацієнти – одухотворені та вражені такою камерною, домашньою атмосферою, чекатимуть наступних зустрічей і, звісно ж, одужання хворих. Радий бачити земляків і військовий 56-ої бригади Володимир Магалецький, який нині проходить курс лікування і реабілітації у госпіталі. Ця зустріч, каже, додала сили.

Насамкінець, Ірина подарувала й шанувальникам кілька збірок поезії Володимира Шинкарука, при нагоді, запросила на «Пісенний спас» до Житомира.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0