Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Роман Бабенко
Надеюсь, что в преддверии выбор ...
Time 11:59 - 22-09-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Л. Даренко
Это правильно, лишь бы только в ...
Time 11:56 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Роман Бабенко
Соглашусь. Можно более тщательн ...
Time 11:52 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Л. Даренко
Наверное не следит никто за ним ...
Time 11:37 - 22-09-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Засідання виконкому: у Бердичеві проаналізували роботу місцевої комунальної аварійно-рятувальної служби

Time Додано: п'ятниця, 28 черв. 2019, 09:47 ( більше 1 року назад )

Про діяльність очолюваної ним служби у 2018-2019 рр. відзвітував на засіданні виконавчого комітету начальник міської комунальної аварійно-рятувальної служби Павло Котик. Завдання бердичівського МКАРС – запобігання та ліквідація надзвичайних ситуацій. Над цим у цілодобовому режимі працюють 24 фахівця (загальна кількість персоналу – 37 працівників). Виїжджають на ДТП, на руйнування будинків і споруд, усувають нещасні випадки у важкодоступних місцях, працюють на пожежах, борються з наслідками стихійних лих, видаляють аварійні дерева тощо. Щоденно, згідно інформації Павла Котика, диспетчер МКАРС приймає від 2 до 5 заявок від містян з приводу проблем у внутрішньобудинкових мережах. Минулоріч на подібні виклики вони виїжджали 1 014 разів, у 2019-му – вже 323 рази. Зарплата у МКАРС не з великих, зауважив керівник – 5-6 тис. грн. Свого часу служба отримала дозвіл на надання платних послуг: їх у 2018-му році надали на 670,0 тис. грн., у 2019-му – поки що на 260,0 тис. Гроші, звітує Павло Котик, пішли на виплату зарплати, утримання МТБ, сплату комуналу.

Засідання виконкому: у Бердичеві проаналізували роботу місцевої комунальної аварійно-рятувальної служби

Попередньо діяльність підприємства спільно проаналізували два міських управління – фінансове й ЖКГ, інформував заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Подібна служба (до речі, чи не єдина в Україні) у місті потрібна однозначно, дійшли висновку, втім виник ряд пропозицій щодо збільшення надходжень на адресу підприємства.

Увагу начальника МКАРС звернули і на необхідність покращення виконавчої дисципліни (мова – про оперативне та своєчасне реагування на звернення). Затягування й, тим паче, відмовки в їхньому випадку неприпустимі.

Свого часу МКАРС у Бердичеві створювали задля того, аби у разі необхідності можна було отримати швидку та фахову допомогу, нагадав міський голова. Менше розмов – більше справи, підсумував Василь Мазур, оперативно зроби те, що маєш – решту питань владнай після.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0