Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Шлях до Токіо: Владислав Мазур виступить на Олімпіаді в Японії
Chatbox Роман Бабенко
Есть ещё в продаже термофутболк ...
Time 14:03 - 20-12-2021
Шлях до Токіо: Владислав Мазур виступить на Олімпіаді в Японії
Chatbox Роман Бабенко
Я тоже решил приобщиться к спор ...
Time 13:05 - 20-12-2021
59 позачергова сесія міської ради: виділення матеріальної підтримки та внесення змін до міського бюджету
Chatbox Роман Бабенко
Ну материальная поддержка хоть ...
Time 12:42 - 15-12-2021
Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги має вдихнути життя у комунальні підприємства та підвищити рівень їхніх послуг
Chatbox Роман Бабенко
Тарифы растут ежегодно, к этому ...
Time 12:02 - 14-12-2021
Переможцями волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу
Chatbox Роман Бабенко
Я тоже на волейбол записаться с ...
Time 17:28 - 26-11-2021
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Засідання виконкому: схвалено більше 30-ти проєктних рішень

Time Додано: четвер, 25 лист. 2021, 17:30 ( 2 міс. назад )

Більш як три десятки проєктних рішень схвалили члени виконавчого комітету на останньому засіданні, котре пройшло у середу. З-поміж іншого, затверджено план заходів до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Так, 3 грудня, із дотриманням карантинних вимог, передбачається проведення зустрічей у громадських організаціях, котрі опікуються особами з обмеженими фізичними можливостями. Де саме пройдуть такі зустрічі – розповіла начальниця управління праці, сім’ї та соцзахисту Наталія Омелянчук.

Засідання виконкому: схвалено більше 30-ти проєктних рішень

На загальну суму 3,5 тис. виділено підтримку бердичівлянам, у зв'язку з їх скрутним матеріальним становищем. Підтримали на виконкомі й створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, котрі постраждали від домашнього насильства, а також затвердили новий склад комісії із перейменування вулиць, провулків та площ Бердичівської міської територіальної громади. Голова комісії – керуюча справами Лариса Котнюк.

Ряд питань стосувались Служби у справах дітей: про зміну статусу дитини, про встановлення піклування і призначення піклувальника, визначення способів участі батька у вихованні дитини тощо. Також члени виконкому погодили Статут громадського формування з охорони громадського порядку й державного контролю «Корпус охорони Полісся».

Члени виконкому дали згоду на відкриття рахунка для збору благодійних коштів, затвердили списки для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування, внесли зміни до попередніх рішень виконкомів, зокрема й «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Бердичева в новій редакції» та багато іншого. Окрім усього, члени виконкому надали дозвіл на будівництво спортмайданчика із м'яким покриттям на території НВК №10. Зі слів начальниці управління освіти Валентини Адаменко, розпочати будівництво планують вже цього року.

Репортаж Олени Лук'янюк і Дмитра Піньківського

Chatbubbles Коментарів: 0