Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Засідання виконкому: протягом 8 місяців переважна більшість підприємств Бердичева зобов’язана обзавестися власними очисними спорудами

Time Додано: середа, 26 черв. 2019, 14:07 ( 3 міс. назад )

У Бердичеві вступають у дію нові Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення, згідно якої переважна більшість місцевих підприємств-виробників зобов’язана буде облаштувати у себе малі очисні споруди.

Засідання виконкому: протягом 8 місяців переважна більшість підприємств Бердичева зобов’язана обзавестися власними очисними спорудами

Відповідний проект рішення представив на розсуд членів виконавчого комітету заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Зауваживши при цьому, що попередньо у проекті врахували усі зауваження Антимонопольного комітету та комітету регуляторної політики. Згідно закону, документ був оприлюдненій на міському порталі: пропозицій по ньому надійшла аж одна.

З-поміж іншого, нові Правила визначають, як приєднуватися до мережі водопостачання, яким чином мережа має функціонувати, які договори при цьому укладаються. Визначені нормативи скидів тощо.

Озвучив Сергій Онофрійчук і перелік галузей, представники яких у Бердичеві зобов’язані облаштувати малі очисні споруди та займатися передочисткою стічних вод. Перелік вийшов чималий.

Із нетерпінням уже чекають на вступ у дію Правил екологічні інспекції, зауважив заступник. Документ слугуватиме для них інструментом для вжиття відповідних заходів.

Нові правила діють на рівні держави і, адаптовані до місцевих умов, мають бути виконані, зазначив у свою чергу міський голова. Єдине, на що звернув увагу Василь Мазур, – на терміни: якщо на заключення угоди одного місяця, думається, підприємству цілком досить, то за півроку розробити технічну документацію і побудувати очисні споруди виглядає доволі проблематично.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0