Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Поліцейські упродовж доби виявили у двох осіб наркотики
Chatbox Диана Ивасенко
А почему вы не рассказываете,ка ...
Time 14:04 - 17-05-2020
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Засідання виконкому: протягом 8 місяців переважна більшість підприємств Бердичева зобов’язана обзавестися власними очисними спорудами

Time Додано: середа, 26 черв. 2019, 14:07 ( 11 міс. назад )

У Бердичеві вступають у дію нові Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення, згідно якої переважна більшість місцевих підприємств-виробників зобов’язана буде облаштувати у себе малі очисні споруди.

Засідання виконкому: протягом 8 місяців переважна більшість підприємств Бердичева зобов’язана обзавестися власними очисними спорудами

Відповідний проект рішення представив на розсуд членів виконавчого комітету заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Зауваживши при цьому, що попередньо у проекті врахували усі зауваження Антимонопольного комітету та комітету регуляторної політики. Згідно закону, документ був оприлюдненій на міському порталі: пропозицій по ньому надійшла аж одна.

З-поміж іншого, нові Правила визначають, як приєднуватися до мережі водопостачання, яким чином мережа має функціонувати, які договори при цьому укладаються. Визначені нормативи скидів тощо.

Озвучив Сергій Онофрійчук і перелік галузей, представники яких у Бердичеві зобов’язані облаштувати малі очисні споруди та займатися передочисткою стічних вод. Перелік вийшов чималий.

Із нетерпінням уже чекають на вступ у дію Правил екологічні інспекції, зауважив заступник. Документ слугуватиме для них інструментом для вжиття відповідних заходів.

Нові правила діють на рівні держави і, адаптовані до місцевих умов, мають бути виконані, зазначив у свою чергу міський голова. Єдине, на що звернув увагу Василь Мазур, – на терміни: якщо на заключення угоди одного місяця, думається, підприємству цілком досить, то за півроку розробити технічну документацію і побудувати очисні споруди виглядає доволі проблематично.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0