Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Замахнулися на створення «фонду депутата» і… , побоюючись «вляпатись» (?), відмовилися від своєї ідеї: 33 сесія Бердичівської міської ради

Time Додано: вівторок, 27 лют. 2018, 17:36 ( 10 міс. назад )

Яким чином народному обранцю підвищити ефективність своєї роботи та почати більш оперативно вирішувати проблеми виборців, знає депутат Бердичівської міської ради Станіслав Лужанський: створити «фонд депутата». Відповідний проект рішення та Програму використання коштів депутатського фонду його авторства розглянули на 33-й сесії Бердичівської міськради. За Лужанським, 50,0 тис. грн. на кожного цілком мало вистачити, аби стати ефективнішим. 36 депутатів плюс міський голова – згідно Програми, загальна сума фонду на 2018-й рік, відповідно, складала 1,85 млн. грн. Звідки брати гроші? За загальним правилом, нагадує розробник, в аналогічних випадках кошти виділяються з фонду бюджету розвитку, що формується за рахунок місцевих податків і надходжень. Джерелом фінансування фонду запропонував встановити можливе майбутнє перевиконання бюджету у 2018-му році. Чим, судячи зі всього, добряче спантеличив фінансистів виконкому.

Замахнулися на створення «фонду депутата» і… , побоюючись «вляпатись» (?), відмовилися від своєї ідеї: 33 сесія Бердичівської міської ради Замахнулися на створення «фонду депутата» і… , побоюючись «вляпатись» (?), відмовилися від своєї ідеї: 33 сесія Бердичівської міської ради Замахнулися на створення «фонду депутата» і… , побоюючись «вляпатись» (?), відмовилися від своєї ідеї: 33 сесія Бердичівської міської ради Замахнулися на створення «фонду депутата» і… , побоюючись «вляпатись» (?), відмовилися від своєї ідеї: 33 сесія Бердичівської міської ради Замахнулися на створення «фонду депутата» і… , побоюючись «вляпатись» (?), відмовилися від своєї ідеї: 33 сесія Бердичівської міської ради

Думки з приводу голосування за даний проект розділилися. Зокрема, одні доводили необхідність фонду, інші звертали увагу на те, що наведені розробником приклади стосуються обласних центрів: міст рівня Бердичева серед них немає, тож чи діють подібні фонди у центрах районних?..

Нічого проти створення депутатського фонду особисто він не має, зазначив міський голова Василь Мазур, однак чимало положень у запропонованій Лужанським Програмі використання коштів, на його думку, виглядають дещо сумнівними з юридичної точки зору.

І знову виступи: на пропозицію Олексія Побережного проголосувати за проект у тому вигляді, в якому той є, а далі, мовляв, фахівці виконкому нехай доопрацьовують, Тетяна Домбровська заявляє, що вчиняти так депутати не мають права. Віталій Березовенко йде далі: він звертає увагу на те, що документ містить у собі чимало ознак корупції.

Це нормальне явище – дати депутатові можливість мати певний ресурс для ефективної діяльності, повторюється Василь Мазур, але у складанні подібної Програми повинні бути застосовані зовсім інші підходи, зовсім інше бачення.

Депутати, було, знову вдалися до дискусії, як сам розробник заявив: свій проект він відкликає.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0