Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Залізничники Бердичева відзначили своє професійне свято

Time Додано: п'ятниця, 05 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Аби потяги до Бердичева все ж таки доїжджали, а його пасажирам поїздки запам’ятовувалися не викраденими речами, а своєю безпечністю й комфортністю, існує у країні потужний залізничний комплекс. На початку листопада його представники відзначають своє професійне свято. Із ним бердичівських працівників залізничного транспорту вітали у міському Палаці культури ім. О. Шабельника. Сьогодні Бердичів нараховує більше 100 представників цієї галузі. Усі вони намагаються створити належні умови для перевезення як пасажирів, так і вантажу, і місто завжди готове їх у цьому підтримати.

Залізничники Бердичева відзначили своє професійне свято

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Звичайно, хотілося б, щоб наша бердичівська залізниця вийшла на вищий рівень. Ми спілкувалися з вашим керівництвом, міська рада теж “за”, аби рівень умов вашої праці став кращим. Думаю, це прагнення підтримаєте і ви, і керівництво “Укрзалізниці”.

У своєму регіоні, стверджують бердичівські залізничники, вони одні з найкращих і звання це просто так віддавати не збираються. Професія у них відповідальна і нервова: їхніми послугами щодня користуються тисячі людей, а вимоги до перевезення вантажу доволі високі. Але не дарма, виступаючі окремо дякували ветеранам: свого часу ті встановили досить високу планку у своїй роботі, що її нинішні працівники галузі намагаються не понижувати.

Віктор Коробов, начальник залізничної станції “Бердичів”: “Хочу поздравить наших ветеранов труда и отметить на должном уровне их работу. Всем вам желаю успехов, благополучия, личного счастья.”

Юрій Рудченко, начальник вокзалу станції “Бердичів”: “Хочу усім вам подякувати — і нинішнім залізничникам, і ветеранам — за вашу роботу, високу майстерність і професіоналізм, і приєднуюся до усіх побажань.”

Окрім керівників залізничної галузі міста, щастя, добра і любові зичили винуватцям свята і солісти міського Палацу культури та Центру позашкільної освіти. Місцеві мистецькі таланти висловили впевненість, що у колективі бердичівських залізничників працюють справжні майстри своєї справи, які щохвилини забезпечують чітке функціонування залізничних артерій, і побажали їм зеленого світла на усіх життєвих перехрестях.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0