Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Залізничники Бердичева відзначили своє професійне свято

Time Додано: п'ятниця, 05 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Аби потяги до Бердичева все ж таки доїжджали, а його пасажирам поїздки запам’ятовувалися не викраденими речами, а своєю безпечністю й комфортністю, існує у країні потужний залізничний комплекс. На початку листопада його представники відзначають своє професійне свято. Із ним бердичівських працівників залізничного транспорту вітали у міському Палаці культури ім. О. Шабельника. Сьогодні Бердичів нараховує більше 100 представників цієї галузі. Усі вони намагаються створити належні умови для перевезення як пасажирів, так і вантажу, і місто завжди готове їх у цьому підтримати.

Залізничники Бердичева відзначили своє професійне свято

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Звичайно, хотілося б, щоб наша бердичівська залізниця вийшла на вищий рівень. Ми спілкувалися з вашим керівництвом, міська рада теж “за”, аби рівень умов вашої праці став кращим. Думаю, це прагнення підтримаєте і ви, і керівництво “Укрзалізниці”.

У своєму регіоні, стверджують бердичівські залізничники, вони одні з найкращих і звання це просто так віддавати не збираються. Професія у них відповідальна і нервова: їхніми послугами щодня користуються тисячі людей, а вимоги до перевезення вантажу доволі високі. Але не дарма, виступаючі окремо дякували ветеранам: свого часу ті встановили досить високу планку у своїй роботі, що її нинішні працівники галузі намагаються не понижувати.

Віктор Коробов, начальник залізничної станції “Бердичів”: “Хочу поздравить наших ветеранов труда и отметить на должном уровне их работу. Всем вам желаю успехов, благополучия, личного счастья.”

Юрій Рудченко, начальник вокзалу станції “Бердичів”: “Хочу усім вам подякувати — і нинішнім залізничникам, і ветеранам — за вашу роботу, високу майстерність і професіоналізм, і приєднуюся до усіх побажань.”

Окрім керівників залізничної галузі міста, щастя, добра і любові зичили винуватцям свята і солісти міського Палацу культури та Центру позашкільної освіти. Місцеві мистецькі таланти висловили впевненість, що у колективі бердичівських залізничників працюють справжні майстри своєї справи, які щохвилини забезпечують чітке функціонування залізничних артерій, і побажали їм зеленого світла на усіх життєвих перехрестях.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0