Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Игорь Никоненко
Грустно , что в таком прекрасно ...
Time 11:09 - 21-03-2018
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Захисники тварин провели слухання, присвячені проблемі безпритульних собак

Time Додано: середа, 28 лист. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Проблему безпритульних тварин знову було розглянуто на громадських слуханнях. Цього разу організаторами заходу виступили представники Товариства із захисту тварин та голова громадської організації “Добробут та захист спільними зусиллями” Сергій Венгрінович, представників міської влади на збори запрошено не було. Метою слухань, зазначили організатори, є прийняття резолюції, яку буде направлено до міської ради. За словами голови товариства Катерини Міллер, захисники тварин очікують від міської влади надання їм приміщення під притулок для бродячих собак. Меценатів, які фінансово допоможуть утримувати його, вони знайдуть самі, каже вона, розрахунковий рахунок, судячи зі слів виступаючих, також відкриють, але приміщення товариству, вважають його члени, має надати міська влада.

Захисники тварин провели слухання, присвячені проблемі безпритульних собак

Пропозиції щодо місця його розташування дещо розширилися: окрім вулиці Білопільської, присутні пропонували будь-яку споруду на Червоній Горі або в іншому місці.

Шляхом обговорення на слуханнях була прийнята резолюція, до якої увійшов перелік вимог до міської влади та правоохоронних органів.

Світлана Кондратьєва заступник голови Товариства із захисту тварин: “Перше: звернутися до міської влади, до мера міста із проханням...зробити притулок для безпритульних тварин. Друге: провести в міському Палаці культури збори нашої організації та всього міста з приводу захисту тварин.”

Член товариства Лідія Пастух під час свого виступу внесла пропозицію, що також увійшла до резолюції.

Світлана Кондратьєва заступник голови Товариства із захисту тварин: “Необхідно у місті зробити карантинні майданчики, куди б привозили тварин... Які тварини здорові – стерилізувати, а які хворі – їх, звичайно, треба знищувати, але робити це гуманним способом. Також треба звернутися до нашої міліції із проханням кримінальну справу щодо тих, хто отруює цих тварин,...хто знущається над ними, бо це, згідно законодавства, робити не можна.”

Присутні на слуханнях неодноразово наголошували на тому, що вони не мають можливості звернутися до мешканців міста із проханням берегти безпритульних тварин.

Петро Дирів учасник слухань: “Я прошу вас хоча б те, щоб ви не заважали у тому, щоб ми могли їх годувати, доглянути, побудувати якусь будку... Ці тварини – не такі вже, як ми і говоримо – вони наші друзі, наші менші брати. Тому, допоможи нам Боже, щоб ми врятували їх, щоб люди повернулися обличчям до цих тварин...”

Сергій Венгрінович закликав захисників тварин проводити відповідну роз’яснювальну роботу серед бердичівлян та запрошувати їх до вступу у товариство.

Щодо позиції міської влади, то відповідь на питання створення притулку її представники давали вже неодноразово.

Володимир Пономарчук: “Люди кажуть: “Дайте нам землю, щоб ми могли збудувати вольєр”. Але нехай вони дадуть відповідь на такі питання: скільки потрібно землі, яка це буде будівля, її вартість, які санітарні норми, де його розташувати. Не всі мешканці різних мікрорайонів захочуть, щоб там існував притулок для собак. Як він буде утримуватись, яке необхідно енергозабезпечення?... Думаю, що вартість такого притулку складатиме не 1 і не 2 мільйони. То чи можемо ми сьогодні, із урахуванням існуючої кількості проблем, створювати такі притулки ?”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0