Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Поліцейські упродовж доби виявили у двох осіб наркотики
Chatbox Диана Ивасенко
А почему вы не рассказываете,ка ...
Time 14:04 - 17-05-2020
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За здоровий спосіб життя: «День здоров’я» влаштували у 2-й гуманітарній гімназії

Time Додано: вівторок, 23 квіт. 2019, 16:02 ( близько 1 року назад )

Здоровий спосіб життя поступово отримує все більше й більше прихильників у всьому світі. Констатуючи цей факт, до їхнього числа намагаються долучити своїх учнів і у бердичівській гуманітарній гімназії № 2. Аби поняття «ЗСЖ» міцно закріпилося у свідомості юного покоління, у закладі йому присвятили цілий місяць. У рамках якого, в свою чергу, влаштували щільно наповнений численними цікавинками «День здоров’я». Серед іншого, ось така вона – Нова Українська Школа у дії.

За здоровий спосіб життя: «День здоров’я» влаштували у 2-й гуманітарній гімназії

Доки одні підтримували організм у тонусі на «Веселих стартах», інші приміряли на себе роль учасників однієї з форм інтегрованих занять зі STEM-освіти: презентували власні проекти на «Науковому пікніку». Напрямків два – здоров’я збережувальний та краєзнавчий, головні героїні – хімія й географія. Так, зокрема, гімназисти інформували однолітків про вплив на людське здоров’я забруднених ґрунтів і косметичних засобів, розмірковували на тему «Хімія і фарби», дізнавалися про унікальні рекреаційні зони Житомирщини. А разом із тим отримували знання з основ здоров’я, екології, вищезгаданих хімії та географії.

В актовій залі гімназії агітбригада семикласників розкривала поняття здорового способу життя, а в одному з класів молодша за віком дітвора дізнавалася про те, що одним із надійних джерел здоров’я може слугувати… звичайна ступня. На ній, виявляється, розташовано чимало зон, що мають тісний зв’язок з органами людини. Недарма ж існує мало не ціла наука – ступнетерапія. Вважається, що вона й імунітет зміцнює, і плоскостопості заважає розвиватися, і взагалі – бадьорить та оновлює.

Вірусні захворювання та шкідливе сухе повітря – як із ними боротися?.. У першому випадку не завадить релакс з елементами дихальної гімнастики та інтерактивні вправи. У гімназії радять до того ж скористатися можливостями так званої соляної лампи.

Належний мікроклімат у класах – зволожування повітря – у закладі забезпечують за допомоги іонізації. А ще знають толк у різниці повітря чистого й ароматизованого, а ще – частенько користуються оліями шавлії й евкаліпту.

Хто як, а у цьому класі до «Країни Здоров’я» вирушили разом із ляльками. Казковий Заєць вирішив долучитися до прихильників здорового способу життя і взявся шукати шлях до заповітної країни. Тим часом увесь клас дізнавався про те, як покращувати самопочуття, і усвідомлював: здорові діти – то здорова нація. А значить і благополучна країна добробуту Україна.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0