Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За участь у страйку бригадира підприємців авторинку позбавили робочого місця

Time Додано: субота, 01 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Особливий подарунок в переддень дня автомобіліста отримав бригадир підприємців авторинку Георгій Вандиш. Прийшовши зранку на своє робоче місце, він його не знайшов. Контейнер з усім товаром був переміщений за територію торгівельних рядів і повернутий дверима до стіни. Георгій Вандиш, бригадир підприємців ТОВ “Авто”: “Адміністрація ринку, взявши кран, перетягнула контейнер з його місця. Речі у ньому могли побитися, я навіть не можу перевірити. Контейнер стоїть так, що доступа до нього не має.”.

За участь у страйку бригадира підприємців авторинку позбавили робочого місця

Директор ринку Михайло Латик, пояснив, що контейнер перенесли за територію ринку на підставі несплати бригадиром орендної плати за торгове місце. Михайло Латик, директор ТОВ “Авто”: “Нехай шановні податківці знають, що бригадир останнього разу платив за ринкове місце два місяці тому”.

Близько двох місяців тому Георгій Вандиш, як бригадир очолив страйк працівників ринку. Приводом послугувало третє за рік підвищення плати за оренду торгових місць. Колеги Георгія кажуть: саме активна участь у страйку стала причиною того, що у бригадира відібрали можливість торгувати. Людмила Назарчук, приватний підприємець ТОВ “Авто”: “Вчора директор офіційно заявив: я не хочу, щоб Жора тут організовував мітінги, забастовки, мене ця людина не влаштовує, я не хочу, щоб він був на базарі”. Анатолій Панов, приватний підприємець ТОВ “Авто”: “Директор, будучи в нетверезому стані, заставляв своїх працівників краном пересувати контейнер з торгового ряду. На підставі того, що наш бригадир Жора організовує забастовки”.

Згідно договору про оренду торгових місць, підприємці вносять плату щомісячно, до першого числа включно. Після цього орендарям виноситься попередження, і, якщо у строк в п’ять діб оплата не буде проведена, договір можна вважати недійсним. Угода між адміністрацією ринку і Вандишем була анульована другого числа. Але, сказав директор, це не єдина причина ії розірвання. Михайло Латик директор ТОВ “Авто”: “Договір було розірвано за невиконання вимог адміністрації ринку”. Питання, які саме вимоги адміністрації не виконав Георгій, директор проігнорував.

Пояснити причину своїх дій безпосередньо працівникові директор ринку не зміг. На питання Георгія яким терміном не була виконана оплата – одним місяцем чи одним днем – Михайло Латик відповів: а хоч би й одним днем.

Георгій Вандиш стверджує, що директор ринку відмовлявся брати у нього оплату за оренду місця аж до другого числа, коли ії строк вийшов. Прийняти гроші та повернути контейнер на місце Михайло Латик так і не погодився. Працівники ринку кажуть, пошуками законних підстав для прийняття рішення директор не переймається. Людмила Назарчук приватний підприємець ТОВ “Авто”: “Сьогодні з Жорою, а завтра таке може трапитися із будь-ким з нас. В нас немає ні захисту, ні прав. “Я – хазяїн” каже директор. Але ж він не хазяїн цього світу”.

За допомогою приватні підприємці планують звернутися до Спілки захисту прав суб'єктів підприємництва.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльников

Chatbubbles Коментарів: 0